Civic FC5 2020 civic geri vitese alındığında stop etmesi

Aracınız
Honda Jazz
Arkadaşlar 2020 honda civic mayıs çıkışlı aracım 3000 km kullandığım zaman zarfında motor soğukken geri vitese aldığımda çok az gaz vermeyle toplamlda ayrı zamanlarda 3-4 kere stop etti neden olabilir gaz ayarımı ister bu sorunu yaşayanlar var mı teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Eco elegens otamatik kendinden orjinak tüplü ne yapmam gerektiğini akıl erdiremedim aynı sorunu yaşayanlar varmı yardımcı olursanız sevinirim

otomatik araçta geri giderken stop ediyorsa başka bir kronik sorun olabilir servisten randevu alıp araca baktırmanızda fayda var bence, olmaması geren bir hata alıyorsunuz araçta.

Aracınız
Civic FC5 2020
İlginç bir durum şanzıman çift kavrama olsa suç atar stop ettirmiş diyebilirdim ancak CVT de bu durumu yaşamanız tuhaf.

LPG de mi yoksa Benzinde mi oldu ?
Eğer LPG de ise ilk etapta yeniden ayar yapılması gerekir.

Benzinde olduysa yakıt seviyesi ne durumdaydı ?
Benzin çok çok az olup anlık yakıt gitmemesi olabilir.

Başka birşey gelmiyor aklıma

Aracınız zaten garantili servise gittiğiniz takdirde problemi çözeceklerdir.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

akif

0
Aracınız
Arkadaşlar 2020 honda civic mayıs çıkışlı aracım 3000 km kullandığım zaman zarfında motor soğukken geri vitese aldığımda çok az gaz vermeyle toplamlda ayrı zamanlarda 3-4 kere stop etti neden olabilir gaz ayarımı ister bu sorunu yaşayanlar var mı teşekkürler

Kardeşimin eco exe'de de oldu bir kaç defa ama 5-6 bin km'den sonra kendine kendine düzeldi 11 bin km geldi ikimizin de araçları benim eco elegance da hiç olmadı hocam nedendir bilmiyorum.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri