2020 makyajlı 1.5 182 Manuel Elegance+Sensing yakit tüketimi

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar selamlar, aracımı 2 gün önce teslim aldım. 1.5 182 Manuel Elegance Güvenlik paketli(avrupa versiyon) model. Araçla toplamada 150 km yol yaptım. İzmit şehir içi (santral yokuşunun tepesinde oturuyorum rakım 0 ile 300m arası çok dik şekilde artiyor) kullanıyorum. Bugün izmit gebze gosb arasında gidip geldim. Gebze gişelere kadar Adaptif cruise ile 120 km/saat ortalama hizda kullandım. Ortalama tüketim 4.7 lt idi. GOSB trafiğine girince 5.1 oldu. Dönüş trafiği ile birlikte ortalama 5.3 lt tüketim değerine ulaştım. Araçta start stop mevcut. Tem de trafik vardı ve şehir içi trafigine yoğun olarak girdim. Daha önceki aracım clio sporttourer 90 manuel idi. Hemen hemen aynı değerleri yakaladım. Yeni araçlarda rodaj olayı yok ancak km arttıkça hareketli parçaların bir miktar aşınması ile tüketim daha da düşecektir diye düşünüyorum. Bu aracı alacak arkadaşlara fikir verir diye düşünüyorum.

Aracınız
Çok iyi fikir verdi hemde, teşekkür ederim.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Aracın fotosunh paylaşır mısınız. Sunroofsuz elegans, jantlar nasıl çelik mi, bizim tr versiyon eleganstan fazlası eksiği nedir.

bir vurgun bu sevda

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracın fotosunh paylaşır mısınız. Sunroofsuz elegans, jantlar nasıl çelik mi, bizim tr versiyon eleganstan fazlası eksiği nedir.

bir vurgun bu sevda
Jantlar 17, exe jantı ile aynı. Tr versiyonda bu jantlar yok diye biliyorum. Ayrıca far yıkama mevcut. Elektrikli bel destekli koltuk, yalıtım olayı biraz farklı. Çamurluk ici ekstra kaplamalı diye söylediler. Ayrıca motor içinde çamurluk üstü plastik parçalarla kapatılmış. Start stop mevcut. En büyük fark sensing ile geliyor. Adaptif cruise, şerit takip, çarpışma önleme, tabela tanıma, şeritte tutma yardımcısı, acil fren destek sistemi vb. Özellikler mevcut. Honda connect sistemi mevcut. Kol dayamanin içi biraz farklı. 1.5 a usb çıkışı kol dayama içinde ekrana yakın kısma yerleştirilmiş. Ayrıca ekran altındaki bölme de var. Aktif ön kafalıklar var. Açısı ayarlanabiliyor. Pedallar spor metal. Köpek balığı sırtı anten de mevcut. Klima da çift taraflı. 20200615_172650.jpeg20200615_220756.jpeg

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Sunroof hariç executice olmuş. Çok dolu cevap oldu çok teşekkürler. Sunrooftansa diğer özellikler daha cezbedici geliyor. Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız nazarsız kullanın :) darısı bana inşallah :)

bir vurgun bu sevda

Aracınız
Civic FC5 2017
Jantlar 17, exe jantı ile aynı. Tr versiyonda bu jantlar yok diye biliyorum. Ayrıca far yıkama mevcut. Elektrikli bel destekli koltuk, yalıtım olayı biraz farklı. Çamurluk ici ekstra kaplamalı diye söylediler. Ayrıca motor içinde çamurluk üstü plastik parçalarla kapatılmış. Start stop mevcut. En büyük fark sensing ile geliyor. Adaptif cruise, şerit takip, çarpışma önleme, tabela tanıma, şeritte tutma yardımcısı, acil fren destek sistemi vb. Özellikler mevcut. Honda connect sistemi mevcut. Kol dayamanin içi biraz farklı. 1.5 a usb çıkışı kol dayama içinde ekrana yakın kısma yerleştirilmiş. Ayrıca ekran altındaki bölme de var. Aktif ön kafalıklar var. Açısı ayarlanabiliyor. Pedallar spor metal. Köpek balığı sırtı anten de mevcut. Klima da çift taraflı. Ekli dosyayı görüntüle 259954Ekli dosyayı görüntüle 259955

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Selamlar hocam aracınız hayırlı uğurlu olsun.

Kol dayama nın içini cekebılır mısınız acaba.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Avrupa versiyonu nasıl aldınız tam olarak gümrükten siz mi getirttiniz kısa bir açıklarmısınız lütfen?

Aracınız
Civic FC5 2020
Avrupa versiyonu nasıl aldınız tam olarak gümrükten siz mi getirttiniz kısa bir açıklarmısınız lütfen?
Bu araçlar covid sebebiyle tr de kalmış araçlar. Ihracat için üretilmiş ancak sınırlar kapatılınca tr de kalmış. Satış rakamları çok iyi dendi. Bu sebeple bu paketlerin kalıcı olacağını düşünüyor bayiler.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar selamlar, aracımı 2 gün önce teslim aldım. 1.5 182 Manuel Elegance Güvenlik paketli(avrupa versiyon) model. Araçla toplamada 150 km yol yaptım. İzmit şehir içi (santral yokuşunun tepesinde oturuyorum rakım 0 ile 300m arası çok dik şekilde artiyor) kullanıyorum. Bugün izmit gebze gosb arasında gidip geldim. Gebze gişelere kadar Adaptif cruise ile 120 km/saat ortalama hizda kullandım. Ortalama tüketim 4.7 lt idi. GOSB trafiğine girince 5.1 oldu. Dönüş trafiği ile birlikte ortalama 5.3 lt tüketim değerine ulaştım. Araçta start stop mevcut. Tem de trafik vardı ve şehir içi trafigine yoğun olarak girdim. Daha önceki aracım clio sporttourer 90 manuel idi. Hemen hemen aynı değerleri yakaladım. Yeni araçlarda rodaj olayı yok ancak km arttıkça hareketli parçaların bir miktar aşınması ile tüketim daha da düşecektir diye düşünüyorum. Bu aracı alacak arkadaşlara fikir verir diye düşünüyorum.
> Yeni aracınız hayırlı olsun.
> 90 hp'lik Clio ile iki katı daha güçlü bir aracın aynı değerlerde olması 1.5 turbonun ne kadar başarılı bir motor olduğunu gösteriyor.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri