2020 MODEL MAKYAJLI KASA FC5 İÇİN Taiwan Plastik Mugen Ön Ek Yan Marşpiyel ve Arka Ek Arıyorum!!

Aracınız
Herkese selamlar Arkadaşlar İyi Forumlar... 2020 Model Makyajlı Kasa için... Taiwan Plastik olarak Mugen Ön Ek ,Yan Marşpiyeller ve Arka Ek arıyorum Boyasız veya Füme renk boyalı olarak olabilir ...

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese selamlar Arkadaşlar İyi Forumlar... 2020 Model Makyajlı Kasa için... Taiwan Plastik olarak Mugen Ön Ek ,Yan Marşpiyeller ve Arka Ek arıyorum Boyasız veya Füme renk boyalı olarak olabilir ...
Yaklaşık 2 aydır bende arıyorum. Çamkıran getiriyordu artık onlarda getirmeyecekmiş. Fiyat yüksek olduğu için mugen yerine typer body kit daha mantıklı olduğunu söylüyorlar. Yani artık taiwan gelmeyecekmiş.
En son acar tuninge sormuştum sadece taiwan arka eke 1400tl dediler.
Yerli olanlar var onlarında montajı sıkıntılı ve tam oturmuyormuş, özellikle arka ek için. Yerlilerin marşpiyelleri olabilir bu arada.
Bulursanız benide haberdar edin. Bende bulursam size söylerim.

Aracınız
suan ellerinde sadece ön ek olarak mevcut çamkıran dada evet o şekilde soylyuorlar gelmeyecek falan şeklinde diye ama yinede nasip bir umut beklemede kalacağım :) bu arada arka ek olarak var diyen acar tunıng istanbulda kimi?

Aracınız
Civic FC5 2020
suan ellerinde sadece ön ek olarak mevcut çamkıran dada evet o şekilde soylyuorlar gelmeyecek falan şeklinde diye ama yinede nasip bir umut beklemede kalacağım :) bu arada arka ek olarak var diyen acar tunıng istanbulda kimi?
AYnen İstanbul'da ki, geçen ay sormuştum sipariş üzerine getiriyoruz falan demişti. Fiyatta çok zaten 1400tl sırf arka ek için. Yerli kullanan pek görmedim, montajı silikonsuz oluyorsa aslında yaptırabilirimde.

Geri