? 2021 Yeni Honda City Türkiye'de satışa sunuluyor

Aracınız
Civic FB7 2013
Tamam şimdi bütün yıtıbırlar aynı videoyu aynı gün atıp dururlar gerçi en teknik inceleme her daim Yalın Gülmez' den gelecektir Drivetime da yenilerde iyi kanallardan biri diğerleri zaten ticari hoop ticari sağa çek. :)

Turbey

0
Aracınız
Arkadaşlar Kia Sportage 1.6 cool benzinli manuel nasıl sizce araba çok hoşuma gitti .

Aracınız
Civic FB7 2013
Her zaman ki Honda.TR klasiği başka ülkelerde Elegance pakette arka havalandırma kanalları varken Türk alıcısı yine insan yerine konmamış aracı beğensem bile CVT şanzımanlı kesinlikle almam. Alana hayırlı olsun ufacık göçük sorunu çözmeyen Honda firmasına artık güvenim kalmadı şanzıman bozulursa 80 k kullanıcı hatası deyip salar bunlar başından. :)

Aracınız
Civic FC5 2017
Her zaman ki Honda.TR klasiği başka ülkelerde Elegance pakette arka havalandırma kanalları varken Türk alıcısı yine insan yerine konmamış aracı beğensem bile CVT şanzımanlı kesinlikle almam. Alana hayırlı olsun ufacık göçük sorunu çözmeyen Honda firmasına artık güvenim kalmadı şanzıman bozulursa 80 k kullanıcı hatası deyip salar bunlar başından. :)
ne diyelim, İnşallah bundan sonraki aracınız honda dışında başka marka bir araç olur..

Son düzenleme:
Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Arkada havalandırma vardı 1 ay önceki videolarda ama Türkiye modelinde yok, aynı şekilde tamamen elektronik gösterge görmüştüm videolarda ama klasik kadranlı göstergeler varmış. Ülkemizi bu kadar düşük görmeleri aşırı itici geliyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Günaydın arkadaşlar,sarı sitede sıfır citylere 252 bin civarı yazılmış-dolu paket-
Bayilerde yine aksesuar dayatması mı var yoksa talep yoğunluğundan sıra mı var?

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Günaydın arkadaşlar,sarı sitede sıfır citylere 252 bin civarı yazılmış-dolu paket-
Pazar günü bakmıştım 1 ilan vardı. Saçma sapan bir resim koymuş. Şikayet ettim kaldırıldı. Pazartesi bakmıştım 2 ilan vardı, dün baktığımda 6 ilandı, şimdi ise 10 ilana çıkmış. İlk etapta kaç araç getirdiler bilmiyorum ama yine fırsatçıların eline düşmüş gibi görünüyor araçlar. Yeni Türkiye gerçeği bu artık... Sadece otomotiv değil aklınıza gelecek her sektörde insanımız artık her fırsatta karşısındakini söğüşlemeye çalışıyor.. Emeği geçenlerin Allah belasını versin..

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Pazar günü bakmıştım 1 ilan vardı. Saçma sapan bir resim koymuş. Şikayet ettim kaldırıldı. Pazartesi bakmıştım 2 ilan vardı, dün baktığımda 6 ilandı, şimdi ise 10 ilana çıkmış. İlk etapta kaç araç getirdiler bilmiyorum ama yine fırsatçıların eline düşmüş gibi görünüyor araçlar. Yeni Türkiye gerçeği bu artık... Sadece otomotiv değil aklınıza gelecek her sektörde insanımız artık her fırsatta karşısındakini söğüşlemeye çalışıyor.. Emeği geçenlerin Allah belasını versin..

Aynen hocam katılıyorum size. Emeği geçenlerin Allah belasını versin.:mad:

Aracınız
Civic FB7 2013

Kimileri al satçı diyor kimileri zengin galerici iyi güzelde bunlar elma, armut alır gibi sıfır km araçları yine Honda yetkili bayilerinden alıyorlar tek suçlu onlar mı sadece satanda farkında üzerine 20 - 30 bin ekleyip okutacaklarını ama sen gitsen serdar beye opsiyonlu elinde araç yok bu işin suyu çıktı artık birileri el atmalı.

Geri