2022 fe elegance lpg seviye sorunu

Ad Soyad
Hasan ali bulduk
Aracınız
Civic FE1 2021
İyi günler
Mayıs ayında aldığım araba dün itibariyle lpg boş göstermeye başladı bayiye gidip tedbiren lpg aldığım halde hala boş gösteriyor çözüm için bir tavsiyesi olan paylaşırsa sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
İyi günler
Mayıs ayında aldığım araba dün itibariyle lpg boş göstermeye başladı bayiye gidip tedbiren lpg aldığım halde hala boş gösteriyor çözüm için bir tavsiyesi olan paylaşırsa sevinirim

Merhaba hocam. Lpg tuşuna bip sesi gelene kadar basılı tutun. Bu şekilde kalibrasyon yapmış olacaksınız. Düzelmezse servise başvurmanız gerekir. Şamandıra takılı kalmış olabilir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba hocam. Lpg tuşuna bip sesi gelene kadar basılı tutun. Bu şekilde kalibrasyon yapmış olacaksınız. Düzelmezse servise başvurmanız gerekir. Şamandıra takılı kalmış olabilir.
"Fe1'de bu özellik kalktı." diye geçmiş konularda belirtilmişti diye hatırlıyorum. Aynı kasadan test eden var mı?

Ad Soyad
Hasan ali bulduk
Aracınız
Civic FE1 2021

Üstadım denedim ne yazıkki bu kasada olmuyor.

Ad Soyad
Hasan ali bulduk
Aracınız
Civic FE1 2021

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bundan önceki kasalarda internetten videolarda izleyip denedim olmadı

O zaman hocam şamandıra ile swicth arasında kabloya bakılmalı. Soketi kontrol edilebilir. Yeni swicth ile test edilebilir.
Şuda olabilir. Swicthler hassas aletler değil. Bazen belli kilometre gittikten sonra anlaşılır. Fullesen bile 1 ışık eksik yanar vs.

Ad Soyad
mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
merhaba araba benzindeyken düz biryerde frene basarak lpg tuşuna 15 20 saniye basılı tutun kalibre oluyor fe1 kasalarda var o özellik satan arkadaşlar teknik özellikleri daha bilmiyorlar cilamak için yok bu kasalarda kalktı muhabbeti yapıyorlar. fe1 aracım var.

Ad Soyad
Hasan ali bulduk
Aracınız
Civic FE1 2021
Sonunda bayiye götürdüm yazılım atıldı dendi bundan sonra 1 dakika basın ses çıkmaz kalibreyi etkinleştirdik dediler biraz kullanıp demeyeceğim

Geri