3500 km.de ilk trim sesini aldım :)

zero

0
bekliyordum.. maşallah tıkırtı yok derken fark ettim ki forumda şikayetler şikayetler...
sonunda ben de bir tıkırtı duydum. bozuk yolda göğüsten, hız kadranının altı..
neyse..halledicez ilk fırsat..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
bekliyordum.. maşallah tıkırtı yok derken fark ettim ki forumda şikayetler şikayetler...
sonunda ben de bir tıkırtı duydum. bozuk yolda göğüsten, hız kadranının altı..
neyse..halledicez ilk fırsat..

Aramıza hoş geldin :)

Geçenlerde klima için servise gittiğim de direklerde ki sesi söyledim yalıtım yaptılar, bozuk yolda henüz denemedim umarım yapılan işlem işe yarıyordur.

Benim arka camın ordan bile içeriye ses geliyor. :D Harici sol ön tekerin ordan geliyor ha motordan gelen tıkırtı seside ayrı. :)

zero

0
Benim arka camın ordan bile içeriye ses geliyor. :D Harici sol ön tekerin ordan geliyor ha motordan gelen tıkırtı seside ayrı. :)

tıkır tıkır maşallah :) tıkır tıkır çalışıyor arabalarımız..
ayrıca servisin böyle konularda faydalı olma sicili malum.
arabamın rot ayarında çok ince bir hata var mesela: direksiyon hafif ama çok hafif sola dönük. az olması bişey değil ben fark etmişim ve şunu düzeltin demişim servise, ki pek zor bir iş de değil. ne dese beğenirsin usta? " abi sende simetromani hastalığı mı var?" demez mi? hani o hastalığın adını bir seferde telaffuz edebildi diye fazla haykırmadım ama "evet var! ne olacak? senin gözün görmüyor da ben de takıntılı değilim.." demeyi başardım. " şimdi alet bozuk, ben de dışarıda yaptırmak zorunda kalırım..." diye gevelediği sahnede servisten ayrıldım. şu tıkırtı için gittiğimde icazet alıp kendim bir arkadaşımla birlikte halledeceğim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
tıkır tıkır maşallah :) tıkır tıkır çalışıyor arabalarımız..
ayrıca servisin böyle konularda faydalı olma sicili malum.
arabamın rot ayarında çok ince bir hata var mesela: direksiyon hafif ama çok hafif sola dönük. az olması bişey değil ben fark etmişim ve şunu düzeltin demişim servise, ki pek zor bir iş de değil. ne dese beğenirsin usta? " abi sende simetromani hastalığı mı var?" demez mi? hani o hastalığın adını bir seferde telaffuz edebildi diye fazla haykırmadım ama "evet var! ne olacak? senin gözün görmüyor da ben de takıntılı değilim.." demeyi başardım. " şimdi alet bozuk, ben de dışarıda yaptırmak zorunda kalırım..." diye gevelediği sahnede servisten ayrıldım. şu tıkırtı için gittiğimde icazet alıp kendim bir arkadaşımla birlikte halledeceğim.
Muhataplığınıza bayıldım. Maşallah

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Sol emniyet kemeri tarafından gelen tıkırtıyla 150. Kilometrede ben de aranıza katıldım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri