Civic FC5 40Bin Bakımı Servis Önerisi Fc5-2018 Exclutive Eco

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar arkadaşlar. Aracımı Ocak 2020 de satın almıştım. 2018 model exclutive eco lpg li. Şu an tam 40bin km ye geldi ve bakım zamanı...

Afyonkarahisar Hocalar ilçesinde yaşıyorum ve yakınlarda Honda servisi yok(Bursa,İzmir,Antalya). Şanzuman yağını değiştirebileceğim Uşak, Afyonkarahisar,Isparta,Burdur,Kütahya ve diğer yakın illerde önerebileceğiniz özel bir servis var mı? Yalnız önereceğiniz bu servis şanzuman yağını da değiştirebilsin ki bir daha bir daha uğraşmayayım.

Şimdi soracaksınız garanti var mı diye,var. Ancak servisler yakınlarda olmadığı için ve çok fazla fiyat çıkardıkları için yıllardır Toyota Avensis imi özel servislere götürmüştüm. Hiçte sorun yaşamadım ve bakımları aksatmadım. Tavsiyeniz,referans olabileceğiniz bir servis ya da öneriniz var mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...image-2e168db8-5303-498d-80b1-34da10b5d271.jpeg

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhabalar arkadaşlar. Aracımı Ocak 2020 de satın almıştım. 2018 model exclutive eco lpg li. Şu an tam 40bin km ye geldi ve bakım zamanı...

Afyonkarahisar Hocalar ilçesinde yaşıyorum ve yakınlarda Honda servisi yok(Bursa,İzmir,Antalya). Şanzuman yağını değiştirebileceğim Uşak, Afyonkarahisar,Isparta,Burdur,Kütahya ve diğer yakın illerde önerebileceğiniz özel bir servis var mı? Yalnız önereceğiniz bu servis şanzuman yağını da değiştirebilsin ki bir daha bir daha uğraşmayayım.

Şimdi soracaksınız garanti var mı diye,var. Ancak servisler yakınlarda olmadığı için ve çok fazla fiyat çıkardıkları için yıllardır Toyota Avensis imi özel servislere götürmüştüm. Hiçte sorun yaşamadım ve bakımları aksatmadım. Tavsiyeniz,referans olabileceğiniz bir servis ya da öneriniz var mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...Ekli dosyayı görüntüle 261019

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bursa ve İzmir’de servis yok derken özel Servisi mi kastediyorsunuz? Eğer öyleyse oldukla iyi özel servisler var BURSA ve İzmir de

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Aracınız
Civic FC5 2019
Günaydın herkese İzmir'de olan bu özel servisler yetkilendirilmiş mi acaba yetkilendirilmiş özel servislerde garanti bozulmuyor diye biliyorum

Geri