%5 ile engelli araçı satın alma.

Aracınız
Civic FD6 2007
Hayırlı günler...
El kok bacak gibi uzuvlarla ilgili %5 rapor alınması halinde ötv siz araç alınıyormuş diye bir bilgi duydum hastanenin sağlık kurulundan bununlailgili bilgisi olan varmıdır..
Teşekkürler.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

ywzckr

0
Hayırlı günler...
El kok bacak gibi uzuvlarla ilgili %5 rapor alınması halinde ötv siz araç alınıyormuş diye bir bilgi duydum hastanenin sağlık kurulundan bununlailgili bilgisi olan varmıdır..
Teşekkürler.

%5 gibi degil hocam, eliniz 5 cm kisa olsun alamayabilirsiniz bir tanidigimda 1 kol digerine gore daha kucuk ve 7 cm civari kisaydi otv indirimli arac alamadi ama ayakta belirli bir sınır var tam rakami bilmiyorum ama belirtilenden fazla ise kisalik otv de indirim yapilir tamamini odememe sarti icin %90 uzeri engel olmasi gerekir.
%26 gibi bir indirim yapiyordu otv indiriminden once simdi cok asiri indirim yapmaz. %15-20 arasi bir indirim olur diye tahmin ediyorum tum fiyattan.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2007
Saglık kurulu ile tekrardan görüşücem birde vergi dairesiyle ona göre basvuru yapıcam bnm sağ kolda dirsek kısmında kırılımaya baglı acı kaybı var kolum tam olark acılmıyor 30 35 derece gibi kayıp var ve his kaybı var azda olsa.

ywzckr

0
Saglık kurulu ile tekrardan görüşücem birde vergi dairesiyle ona göre basvuru yapıcam bnm sağ kolda dirsek kısmında kırılımaya baglı acı kaybı var kolum tam olark acılmıyor 30 35 derece gibi kayıp var ve his kaybı var azda olsa.

Hocam şansınızı deneyin tam kararı doktorlar verir, sadece ayakta engel olduğunda indirim alma ihtimali ele göre daha yüksek.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri