Civic FB7 5 tane ariza lambasi yanda bir anda düz yolda giderken

Aracınız
Selamlar acil bir sorum var 2012 fb7 civic elegance lpg econ araçla memlekette seyir halindeyken hiz 110 civariydi birden abs vsa lastik basinci işiği el freni işiği direksiyon işiği yandi.sürüşte hiç bir değişiklik olmadi araba normal gidiyor.eskişehir ufuk servisinde pc ye bağladi vsa sensöründe ariza gözüktü ama emin olamadi yarin arabayi bize birak detayli inceleyelim dedi.yani sorun nereden kaynakli belli değil.ben uzun zamandir benzin koymuyordum.yani tamamen bitmiş olabilirdi bundan kaynaklanabilirmi.başka nereden olur bilgisi olan varsa yardim ederse sevinirim.

6 sene garantisi olan arabayi garantisi bitmis diyemezler bence arastir bu mevzuyu

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Şimdi bu servis bende bu garanti belgesinin olduğunu bilmiyor tabi kafalarından 3 sene dediler geçtiler ama, cevap bekliyorum, gelsin cevap ya da ben arayacağım pazartesi günü merkezi, olumsuz cevap alırsam bu sefer vericem avukat arkadaşa, patlatırız bi dava bakalım yapıyorlar mı yapmıyorlar mı.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
bende yeni honda aldım bende de yanıyor
ilk günlerde yanmıyordu lastikleri değiştirdim yazlık taktım yanmaya başladı
1. km sonra sönüyor normal midir.?

Aracınız
Civic FB7 2013
Selamlar acil bir sorum var 2012 fb7 civic elegance lpg econ araçla memlekette seyir halindeyken hiz 110 civariydi birden abs vsa lastik basinci işiği el freni işiği direksiyon işiği yandi.sürüşte hiç bir değişiklik olmadi araba normal gidiyor.eskişehir ufuk servisinde pc ye bağladi vsa sensöründe ariza gözüktü ama emin olamadi yarin arabayi bize birak detayli inceleyelim dedi.yani sorun nereden kaynakli belli değil.ben uzun zamandir benzin koymuyordum.yani tamamen bitmiş olabilirdi bundan kaynaklanabilirmi.başka nereden olur bilgisi olan varsa yardim ederse sevinirim.

Aracınız
Civic FB7 2013
Sorun çözüldü. Ampul değiştirirken far motorunun soketine elektrik geliyor mu diye usta bakmış ve bundan dolayı abs beyninin şaseleri patlamış. Bir çok yere gittim tampon inecek dediler veya çoğu yer sorunu çözemedi. Bu gibi sorun yaşayanlar hala varsa bana özelden yazarsa yaptırdığım yeri önerebilirim. En azından sorunun ne olduğunu çok iyi bir şekilde tespit ediyorlar.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sorun çözüldü. Ampul değiştirirken far motorunun soketine elektrik geliyor mu diye usta bakmış ve bundan dolayı abs beyninin şaseleri patlamış. Bir çok yere gittim tampon inecek dediler veya çoğu yer sorunu çözemedi. Bu gibi sorun yaşayanlar hala varsa bana özelden yazarsa yaptırdığım yeri önerebilirim. En azından sorunun ne olduğunu çok iyi bir şekilde tespit ediyorlar.
Geçmiş olsun. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri