A101 e gelen PLENTY marka ürünler?

ogun26

0
Aracınız
[MENTION=8131]ogun26[/MENTION] hocam far parlatıcısını, lastik parlaticisini, ve o renkte kokuyu kullnmistim anneme aldirdim a101 yada bimdi 1 sene once. Lastik parlaticisi surerken iyi de toz tutuyor 1-2 gun sonra hosuma gitmedi. Far parlaticisi bildigin sıvı cila 1 ay dayanıyor fena değil. Koku pek dayanmıyor.
@renoviato hocam konsol temizligi ve bakimi ile deri koltuk bakimi farkli. Temizleme icin buyuk ucuz orta kalite ariyorsan gross marketlerde metro gibi kaliteli urunlerin kopuk temizleyici var onu doseme trmizliginde kullanirsin. Konsol plastik parlatici toz geciktirici sprey alirsin fiyatina gore kalitesi degisir [MENTION=8294]skandal[/MENTION] hocam silikon bazli oldugu icin on konsol plastigine sıkıp denemeni istiyorum 2 gün sonra toz tutacak o yüzden cam dışında kullanmayın bence asidik mi bazik mi bilmiyoruz solusyonu vernige etkisini de dusunmek lazim zaten cok dayanmiyor benzinlikteki kopuk yap ayni etki olur. Ben denedim cok kalici olmadigi gibi cok ucuz o yuzden tavsiye etmen.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=11776]ywzckr[/MENTION] hocam verdiğin bilgiler için teşekkürler bende özellikle far cilası ve çizik gidericiyi kullanmayı düşünüyorum farklar çok kötü durumda değil ama sararmaya başladı bazı yerleri oralarda kullanıcam.
Lastik parlatıcıda gün içinde çok uzun mesafe kullanmadığım için memnun etmişti daha önce beni onu yine kullanırım.

Aracınız
[MENTION=11776]ywzckr[/MENTION] hocam verdiğin bilgiler için teşekkürler bende özellikle far cilası ve çizik gidericiyi kullanmayı düşünüyorum farklar çok kötü durumda değil ama sararmaya başladı bazı yerleri oralarda kullanıcam.
Lastik parlatıcıda gün içinde çok uzun mesafe kullanmadığım için memnun etmişti daha önce beni onu yine kullanırım.
Far camı için silikonlu temizleyici mükemmel bir ürün tavsiye ederim. Hele krom çıtalar kirleniyor elinizi sürün şöyle hemen parlıyor, kir tutmuyor.

2015 Elegance Eco

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
bu ürünlerden yada başka marka daha önce kullandığınız tavsiye edebileceğiniz '' araç içi genel temizleyici'' var mı arkadaşlar. ön konsol plastiğinde, deri koltuklarda kapı içleri vb.. kısaca iç kısımda beze sıkıp her yeri silmek istiyorum, tabi ürünü tanımadığım için koltuğa, konsola zarar vermekten korkuyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Araç içi temizleyici için sıvı arap sabununu tek geçerim. Deri direksiyonum var. Kırmızı dikişli resmen sıfır gibi oluyor. Kimyasallar konsol ve göstergede iz yapabilir. Dikkat etmek lazım!
A 101 far patlatıcısını kullandım. Hakkını veriyor. Yazın 1 ay kışın 2 ay. Güneş çok görürse tazelemek şart.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2020
Jant temizleyicisi tek kelimeyle harika yıkamada tozu kiri akıtmak için ilk suyu tutmadan önce onu sıkıyorum bekliyorum yaklaşık 1-2 dk sonra tutuyorum basınçlı suyu köpüklemeye bile gerek kalmıyor (ben yinede köpüklüyorum o ayrı ama) lastik parlatıcısı ise hüsran o siyah parlak goruntu yerine mat oluyor ve parlatmadığı gibi çok toz topluyor parlatıcı değilde temizleyici ve toz toplayıcı deselermiş daha mantıklı olurmuş

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri