Acil satılık 2018 model Honda civic 1.6 i-vtec Eco Executive 9.000 Km. Ambalajları üzerinde. En ful en dolu olan ECO EXECUTİVE paket.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FC5 2018
Emre Bey öncelikle hayırlı satışlar. Piyasa bu aralar maalesef oldukça kötü. Ben 3 ay önce Renault Captur aracımı satmaya karar verdiğimde galerilere gösterdim, kendim uğraşmak istemedim ilk başta. 62-63 TL teklif ettiler, bir tanesiyle biraz pazarlık, tanıdık araya sokma falan derken maksimum 65 bin fiyat aldım. Aynı şeyi bana da söylediler, "Aracınızı bırakırsanız 72-73'e satarız" dediler ama benim böyle bir lüksüm yoktu. Baktım iş başa düştü, sahibinden'e 74.500'e ilana koydum. İlan verdiğim tarihten 10 gün sonra 70'e sattım. Piyasasının biraz altına gitti ama hem benim işim görülmüş oldu hem de alanın. Ayrıca en iyi teklif veren galericinin söylediği rakamdan 5 bin fazlasına satmış oldum. Eğer aceleniz var ise işiniz görülmesi adına 3'e 5'e bakmayıp en iyi teklifi değerlendireceksiniz. Eğer gönlünüz buna razı değilse mecbur bekleyeceksiniz.
Ama beklerken şunu da göz önünde bulundurun: ilan verdiğiniz tarihin üzerinden her geçen gün ilanınıza rağbet azalıyor, aracınızı değerinde elden çıkarma ihtimaliniz her gün azalıyor,ölücüler üşüşmeye başlıyor; tecrübeyle sabit. O yüzden eğer aciliyetiniz var ise gelen teklifleri değerlendirin derim size.
haklısınız bir süre daha bekleyip, teklifler için aksiyon almam gerekiyor galiba

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ha bu arada aracınızda 5 bin liralık ek donanım olduğunu söylüyorsunuz. Aksesuarlarınızı araçtan alıp kendiniz satmayı da deneyebilirsiniz bu durumda.
Benim arabamda da kışlıklar için orijinal 4 jantım vardı ekstra. Alıcıyla pazarlık esnasında "Jantlarla beraber en son 71.500" dedim, o da "70'ten bir kuruş yukarı veremem" dedi. Ben de ekstra jantlarımı vermedim satışta. Jantları ayrı satışa çıkardım arabayı sattıktan sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri