Adana'da güvenilir Honda tamircisi

Ad Soyad
Bekir YILDIRIM
Aracınız
Civic FB7 2015
Merhabalar bende fb7 araç var Adana'da aracımın full bakımını yaptırabileceğim işinin ehli Honda ustası arıyorum bildiğiniz sağlam usta önerisinde bulunursanız sevinirim

Ad Soyad
Timur.S
Aracınız
Civic FE1 2021
Her ikiside Honda'dan ayrılma ustalar olan Hakan (Honda Hakan derseniz çıkar) vede Erhan Güden var (Honda Servisi)

Hakan daha sakin,ayrılması daha öncesine dayanıyor (güncel araçlarla bilgisi daha kısıtlı olabilir ama eski serilerlede aksine daha tecrübeli
Erhan ise daha yenilerde ayrılma biri dediğim dedik ve kaba,kibirli geldi bana her ne kadar tecrübeli olsada uzadım oradan hemen.

Açıkcası bu iki isime uğrar aralarından birini seçerdim ikisininde orijinal yedek parçaya temini,tecrübesi diğer arkadaşlardan fazla olacaktır diye tahmin ediyorum.

Ad Soyad
Enes Ekinci
Aracınız
Civic FC5 2017
Honda Yılmaz'da son bakımlarımı yapmıştım. Çok ilgili davrandılar. Doğru ise motor ve sanziman yağında orijinal honda ürünleri kullanıyorlarmış. Cvt sanziman tamiri dahi yapıyorlar. Bir sonraki bakimimda da muhtemelen oraya gideceğim.

Ad Soyad
Timur.S
Aracınız
Civic FE1 2021
Konuyu hortlamış olacam ama arkadaşlar paylaşmak istedim

Erhan ustayı gerçekten pek tavsiye etmiyorum belli süre önce Motul yağ aracıma koymak istediğimde ileri geri atıp tutmuştu sesimi çıkarmamıştım,
bu haftasonu ise almış olduğum Ferodo Balatalar için sahte dedi, dedim abi eminmisin %1000 dedi bir sürü detayı ile ilgili ileri geri konuştu yine.

almış olduğum kurum ile kavga etmeme sebeb olan bu vatandaş anlaşıldıki saçma sapan yine ileri geri atıp tuttu, balatalar adına fabrikadan mail aldım adamlar son derece profosyonel çıktı (uzun hikaye ama %milyon orijinaller),Ramazan Ramazan adamların günahına girmeme sebeb oldu.

dahası DOT4 Catrol fren hidroliğide almıştım olmaz koyamazsın vs vs eee abi ne koyacam dediğimde saçma sapan bir marka önerdi ,dahası arkadaşı 830da aradım gel hallederiz dedi dükkanına gittim 10da ancak geldi dükkan önünde bekleyen insanlar, 3 -5 işini bilmeyende çırak.

özetle,tavsiye etmiyorum

Ad Soyad
Enes Ekinci
Aracınız
Civic FC5 2017
Konuyu hortlamış olacam ama arkadaşlar paylaşmak istedim

Erhan ustayı gerçekten pek tavsiye etmiyorum belli süre önce Motul yağ aracıma koymak istediğimde ileri geri atıp tutmuştu sesimi çıkarmamıştım,
bu haftasonu ise almış olduğum Ferodo Balatalar için sahte dedi, dedim abi eminmisin %1000 dedi bir sürü detayı ile ilgili ileri geri konuştu yine.

almış olduğum kurum ile kavga etmeme sebeb olan bu vatandaş anlaşıldıki saçma sapan yine ileri geri atıp tuttu, balatalar adına fabrikadan mail aldım adamlar son derece profosyonel çıktı (uzun hikaye ama %milyon orijinaller),Ramazan Ramazan adamların günahına girmeme sebeb oldu.

dahası DOT4 Catrol fren hidroliğide almıştım olmaz koyamazsın vs vs eee abi ne koyacam dediğimde saçma sapan bir marka önerdi ,dahası arkadaşı 830da aradım gel hallederiz dedi dükkanına gittim 10da ancak geldi dükkan önünde bekleyen insanlar, 3 -5 işini bilmeyende çırak.

özetle,tavsiye etmiyorum
Hocam teşekkürler bilgi için. Benim de bakım zamanım geldi Honda Yılmaz'a gitmeyi düşünüyorum tekrar. Bilgi olması için de paylaşayım;
Periyodik bakım + şanzıman yağı: 6000 tl fiyat verdi.
Adana Tekbaş'ın verdiği fiyatsa şu şekilde;
Periyodik bakım + lpg bakımı: 5300
Şanzıman yağı: 3300
Buji: 3100
Subap ayarı: 2500
90k km 2017 fc5 civic

Ad Soyad
Timur.S
Aracınız
Civic FE1 2021
Hocam teşekkürler bilgi için. Benim de bakım zamanım geldi Honda Yılmaz'a gitmeyi düşünüyorum tekrar. Bilgi olması için de paylaşayım;
Periyodik bakım + şanzıman yağı: 6000 tl fiyat verdi.
Adana Tekbaş'ın verdiği fiyatsa şu şekilde;
Periyodik bakım + lpg bakımı: 5300
Şanzıman yağı: 3300
Buji: 3100
Subap ayarı: 2500
90k km 2017 fc5 civic

Hocam aracınız CVT şanzımanmı yoksa manuelmi?

Geri