akü değişiminden sonra menü ingilizceye döndü

Aracınız
kayseri serviste aküyü değiştirdikten sonra menü ingilizceye döndü ve bazı menüler örneğin lastik basınç menüsü kayboldu ve benim araçta olmayan menüler eklendi. çözümünü bulamadılar. dil menüsünde 3 dil var sadece Türkçe yok. araç 2014 model. başına benzer bi olay gelen veya çözümü hakkında fikir verebilecek olan var mı

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
kayseri serviste aküyü değiştirdikten sonra menü ingilizceye döndü ve bazı menüler örneğin lastik basınç menüsü kayboldu ve benim araçta olmayan menüler eklendi. çözümünü bulamadılar. dil menüsünde 3 dil var sadece Türkçe yok. araç 2014 model. başına benzer bi olay gelen veya çözümü hakkında fikir verebilecek olan var mı
Bu da çok enteresanmış. İnciroğlunda mı değiştirdiniz?

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahank

0
Aracınız
Bende geçen hafta akü değiştirdim benzer şeylerle karşılaşmamak için akü kesmeden degistiler normal bir akü bayisi.yani keşke enerji kesmeden ddgistirseydin

Aracınız
Bende geçen hafta akü değiştirdim benzer şeylerle karşılaşmamak için akü kesmeden degistiler normal bir akü bayisi.yani keşke enerji kesmeden ddgistirseydin

arabayı teslim ederken ozellikle belirttim. besleme akü ile değiştirin sorun çıkmasın elektriği kesmeden yapın dedim. bi sorun olmaz direk çıkarıp takinca, en fazla saat ayari ister onu da hallederiz dediler. sorun ortaya çıkınca keşke ısrar etseydin dediler şaka gibi..

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
2013 Civic'te aküyü değiştirdiğimde böyle bir sorunla karşılaşmamıştım :unsure: ama diğer aküyü ortalama 2 dk. içinde geri bağlamıştık.

Aracınız
Problemi çözsünler. Sorumluluk onlara ait. Gidin bırakın arabayı düzeltin deyin. İnciroğlu yağ değiştirmek dışında gram bilgisi olduğunu sanmıyorum.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

aynen kayıt actirdim honda Türkiyeden cevap gelince ona gore çözeceğiz dedi. eger çözüm bulamazlarsa hakkimi mahkeme ile arayacagimi belirttim. akü degisiminden sonra oldugunu yazmak istemedi kâğıda zorla yazdirdim. kesinlikle bişeyden anlamiyorlar. hiçbirinde honda bilgisi yok maalesef hondadan soguttular beni. bi daha honda alirsam baska bi ilde yaptiririm bakımları..

Aracınız
2013 Civic'te aküyü değiştirdiğimde böyle bir sorunla karşılaşmamıştım :unsure: ama diğer aküyü ortalama 2 dk. içinde geri bağlamıştık.

aynen ya hızlı hareket etmeleri gerekiyodu ya da besleme aküyle yapmaları gerekiyordu. ama böyle deyince işimi bana mı ogretiyorsun moduna giriyorlar. sonucu kötü olunca da o cok bilmişlikleri bir anda yok oluyo.

Geri