2 yıl 8. Ayda 55lik mutlu akü tamamen bitti sabah marş yapmıştı öğlen hiç bir hareket vermedi araba akü mefta… şimdi ne almalı ?

Yeni akü, ama 3 yıl bile gitmiyor malesef. Akücülere sorarsan çok normal hatta iyi bile derler eminim. Yazmaya utanıyorum ama 9yıl 9ay oldu FB7´nin orjinal aküsünü hala kullanıyorum. Son 1 yıldan fazladır silecekleri ilk marşta bir defa çalıştırıyor. Esasında daha önce yazmıştınız “düşük voltaj elektronik aksama zarar verebilir, değiştimeyi düşünün” diye, ama nedense bir türlü elim gitmiyor, hem markaya karar veremedğim için hem de bile bile lades olacak diye. Orjinal akünün ölüsü bile yeni akünün yarısı kadar gidiyor.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yeni akü, ama 3 yıl bile gitmiyor malesef. Akücülere sorarsan çok normal hatta iyi bile derler eminim. Yazmaya utanıyorum ama 9yıl 9ay oldu FB7´nin orjinal aküsünü hala kullanıyorum. Son 1 yıldan fazladır silecekleri ilk marşta bir defa çalıştırıyor. Esasında daha önce yazmıştınız “düşük voltaj elektronik aksama zarar verebilir, değiştimeyi düşünün” diye, ama nedense bir türlü elim gitmiyor, hem markaya karar veremedğim için hem de bile bile lades olacak diye. Orjinal akünün ölüsü bile yeni akünün yarısı kadar gidiyor.
Evet yazdığınız gibi saçma bir durum var, FB7lere takılan fabrika aküsünün kalitesine yeni hiçbir akü yaklaşamıyor :(

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar 55'lik Mutlu akü Aralık 2019 tarihinde taktırmıştım son bir haftadır sabahları marş bayağı uzuyor yeni akü yolu göründü galiba 2 yıl 10 ay olmuş bu akünün ömrü bu kadar galiba yazılanlardan okuduğum kadarıyla.
Bir an önce aküyü ölçtürüp gerekiyorsa yenisini almam gerekiyor, aklımda inci var. Tavsiyesi olan?

mturker

Özel Üye
Arkadaşlar 55'lik Mutlu akü Aralık 2019 tarihinde taktırmıştım son bir haftadır sabahları marş bayağı uzuyor yeni akü yolu göründü galiba 2 yıl 10 ay olmuş bu akünün ömrü bu kadar galiba yazılanlardan okuduğum kadarıyla.
Bir an önce aküyü ölçtürüp gerekiyorsa yenisini almam gerekiyor, aklımda inci var. Tavsiyesi olan?
Geçmiş olsun benim de aküm dün bitti takviye bile çalıştırmadi aracı.
Benden önceki sahibi almıştı yaklaşık 13 ay ben kullandım,
Gene mutlu aldim 55lik yakınımdaki mutlu bayiiden 950tl ye ,
eskiyi de verdim. Normalde 1199 TL dedi
İnternette vardı varta, energey, inci, lakin bana gelmesi 4-5 gündü en az, aracda lazım olunca kaçınılmaz oldu bu sefer...

Honda madness

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Mutlu’ya hiç güvenmiyorum artık.
3 yıl önce Bosch aldım, 1,5 yılda ömrünü tamamladı, garantiden yeni akü gelince yeni aküyü akücüye verip fark ödeyerek inci 55ah maxima gorilla aldım (daha dayanıklı olur ümidiyle), 1.yılı yeni bitti, umarım 4-5 yıl götürür ama şu anki piyasada 3 yıl dayansa bile iyi diyeceğim.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Ben 2019 Aralık ayında Povver aldım. Aracımda egzoz ve ses sistemi var tek akü kullandım. Şuana kadar Bi sıkıntı yaşamadım hala iyi durumda fiyat performans ürünü diyebilirim

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar. Sabah gittim ölçtürdüm 8-8.5 arası çıktı. Gittiğim yer mutlu akünün bayisiydi, şu an ki akünün üretildiği zaman çok şikayet aldık sorun yaşadık fakat mutlu sonrasında düzeltti bu serilerde hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz filan diyince bu sefer de şans veriyim dedim inş pişman olmam sorunsuz kullanırız bakalım.

mturker

Özel Üye
Tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar. Sabah gittim ölçtürdüm 8-8.5 arası çıktı. Gittiğim yer mutlu akünün bayisiydi, şu an ki akünün üretildiği zaman çok şikayet aldık sorun yaşadık fakat mutlu sonrasında düzeltti bu serilerde hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz filan diyince bu sefer de şans veriyim dedim inş pişman olmam sorunsuz kullanırız bakalım.
Bak bu duyduğum iyi oldu, en azından mutluya duyduğumuz guvensizligi kirmiş olur, yoksa bu sefer kendi ayaklarına daha çok sıkmış olur...

Honda madness

Geri