m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar. Sabah gittim ölçtürdüm 8-8.5 arası çıktı. Gittiğim yer mutlu akünün bayisiydi, şu an ki akünün üretildiği zaman çok şikayet aldık sorun yaşadık fakat mutlu sonrasında düzeltti bu serilerde hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz filan diyince bu sefer de şans veriyim dedim inş pişman olmam sorunsuz kullanırız bakalım.
Mutlu akü ile ilgili bu cevabın aynısını 3 yıl önce Akü araştırırkende söylemişlerdi, açıkçası benim güvenim yok, bundan dolayı farklı marka tercih ettim.

mturker

Özel Üye
Mutlu akü ile ilgili bu cevabın aynısını 3 yıl önce Akü araştırırkende söylemişlerdi, açıkçası benim güvenim yok, bundan dolayı farklı marka tercih ettim.
Satmak için binbir yalanlar işte,
Valla ben bu sefer mecbur kaldım aldım bekleyecek zamanım yoktu. Yoksa varta vardı benimde aklımda nasip olmadı...

Honda madness

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Doğrudur hocam satış stratejisi belki de. İnanın benim de aklımda bu sefer inci vardı da işte inandık bakalım umarım pişman etmez

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Satmak için binbir yalanlar işte,
Valla ben bu sefer mecbur kaldım aldım bekleyecek zamanım yoktu. Yoksa varta vardı benimde aklımda nasip olmadı...

Honda madness
Kismet artık, Umarım bu sefer uzun ömürlü olur (y)

Aracınız

Üstteki mesajımda belirttiğim üzere Şubat 2019 tarihinde 55 mutlu akü taktırmıştım.
Geçen akşam araç çalışmadı.
Hemen hemen tam 4 yıl olmuş.
Bu durumda vazifesini yapmış gibi düşünüyor iyi gitmiş diyorum.
Yine aynı aldığım yerden Mutlu 55 akü sipariş vermeyi düşünüyorum.

Edit. Mesaj güncellemesidir.
Mutlu aküyü aldığım yeri aradım bugün pazar günü nedeniyle değişimin mümkün olamayacağını söyledi bende başka yeri aradım elinde İnci 55 amper akü olduğunu söyledi bende tamam dedim geldiler değiştirdiler Maxim A Gorilla model 1200 TL kredi kartı tek çekim yaptırdım. Malum kış aylarındyız Hastalıklar var arabayı hareket etmek zorundayım bu yüzden acil değiştirmek istedim.

Son düzenleme:

mturker

Özel Üye

Üstteki mesajımda belirttiğim üzere Şubat 2019 tarihinde 55 mutlu akü taktırmıştım.
Geçen akşam araç çalışmadı.
Hemen hemen tam 4 yıl olmuş.
Bu durumda vazifesini yapmış gibi düşünüyor iyi gitmiş diyorum.
Yine aynı aldığım yerden Mutlu 55 akü sipariş vermeyi düşünüyorum.
Çok iyi hocam maşallah valla ben bile 3 yıl kullansam dua edicem neredeyse...

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri