Civic FB7 Akü

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Akünün bagaj kısmında olması lazım aslında ömrü daha uzun olur bu sayede. Motorun sıcaklığı da etkiliyor aküyü çok sıcak olması ömrünü kısaltıyor çok soğuk havalar desarj olmasına sebep oluyor. Japon arabalarının genel sıkıntısı akü. Mekanik ve motordan problem olmasında benzinin ya da akünün bitmesine razıyım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benim poloda akü bir bezin içindeydi belkide ısı yalıtımına yarıyordu. Bizim araçların aküleri çabuk yediği ortada. Ayrıca benim orijinal aküde 8 sene dayandı aslında hala marş alıyordu ama yeterli voltajı veremediği için her çalıştırmada yağmur sensörü sıfırlanıp silecekleri tek seferlik çalıştırıyordu o yüzden değiştim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aslında bu akü işine kalıcı çözüm "Jel aküler" ancak otomobiller için geliştirilmiş starter özellikte ve araçlarımıza uyumlu akü yok diye biliyorum.

Aracınız
2016 fabrika çıkış 47 lik Akü 3.5 yılda bitmişti benimde. Bakalım bu ne kadar dayanacak çok merak ediyorum uzun dönem testimde. 2 aylık akü henüz üretim tarihine göre.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
benim aracımda zaman zaman ikinci yada üçüncü de marş alıyor. araç 2.5 yaşında, akü kaynaklı olabilir mi. ek olarak aracımda cam ayna modülü var. araçtan uzaklaşınca camlar aynalar otomatik kapanıyor, acaba akü yu mu bitiriyor

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
benim aracımda zaman zaman ikinci yada üçüncü de marş alıyor. araç 2.5 yaşında, akü kaynaklı olabilir mi. ek olarak aracımda cam ayna modülü var. araçtan uzaklaşınca camlar aynalar otomatik kapanıyor, acaba akü yu mu bitiriyor

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Marş için akü olabilir olmayada bilir. Araç stop ettikten sonra herhangi çalışan elektronik cihaz aküden enerji alır. Akünüze yükleme testi yaptırıp kapasitesinin ne seviyede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Geri