Alt takım önerisi

Ad Soyad
aykut gürel
Aracınız
Civic FB7 2012
2012 fb7 araç arka amortisörlerden vurma sesi geliyor ustaya baktırdım amortisör değişmesi lazım dedi ön içinde z rot ve viraj demiri değişirsen iyi olur dedi memnun kaldığınız parça kodundan yardımcı olabilir misiniz ?

2012 fb7 araç arka amortisörlerden vurma sesi geliyor ustaya baktırdım amortisör değişmesi lazım dedi ön içinde z rot ve viraj demiri değişirsen iyi olur dedi memnun kaldığınız parça kodundan yardımcı olabilir misiniz ?
Yaptırdınız mı bu söylediklerinizi Eğer yaptırdığınız ise tavsiyeniz nedir

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ön z rotları değiştir blueprint marka al Eskişehir toprak otomotivden düzelir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben Blueprint’in z rotlarından memnun kalmadım, 10bin km. olmadan gıcırtılar tekrardan başladı, orjinalle değiştirince seslerden kurtuldum.

Aracınız
Bende dün standart bakım yaptırdım. Usta Z rotta boşluk olduğunu söyledi. Ses yapıyordu zaten. Teknorot'u tavsiye etti. Bir de amortisör körükleri yırtılmıştı. Orijinal körüklerle onları da değiştireceğiz. Z rot takımı için 450, körükler için 800 dedi.
Ayrıca usta VTEC de terleme gözlemledi, bana da gösterdi. Motorun arka kısmına doğru kalıyor. Motorun arkasına ışık tutunca gözüküyor yoksa karanlıkta kalıyor biraz. VTEC contasının değişmesi gerektiğini belirtti. Ben daha önce bu bölgeye hiç dikkat etmemiştim. Belki bu bölge sizlerinde gözünden kaçmış olabilir diye belirtmek istedim.

Geri