Alt taraf sürtmek

SELAM ARKADAŞLAR ARACIM HONDA CİVİC FD6 ELAGANCE ÖNCELİKLE İYİ ÇALIŞMALAR İYİ GECELER........ ARACIMIN ALTINI SÜRTTÜM HAFİF SU DAMLAMASI GELMİŞ SEBEBİ NE OLABİLİR ACABA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

STK-L21 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
SELAM ARKADAŞLAR ARACIM HONDA CİVİC FD6 ELAGANCE ÖNCELİKLE İYİ ÇALIŞMALAR İYİ GECELER........ ARACIMIN ALTINI SÜRTTÜM HAFİF SU DAMLAMASI GELMİŞ SEBEBİ NE OLABİLİR ACABA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Klima tahliyeden gelmiş olabilir. Sert mi sürttünüz, tam olarak nereyi sürttünüz? Motor kısmını vursanız ilk hasar alacak yer karter kısmı. O zaman da yağ kaçırır.

Yağ deilde sadece Su gelmiş ama aracımı parkederken klima da açıktı Kaldırıma parkederken hafif sürttüm vurma falan yok yani
Klima tahliyeden gelmiş olabilir. Sert mi sürttünüz, tam olarak nereyi sürttünüz? Motor kısmını vursanız ilk hasar alacak yer karter kısmı. O zaman da yağ kaçırır.
Yağ deilde sadece Su gelmiş ama aracımı parkederken klima da açıktı Kaldırıma parkederken hafif sürttüm vurma falan yok yani tam 2 tekerleğin arası gibi duruyor

Geri