Civic FC5 Ambiyans aydınlatma için güç alma

Ad Soyad
Kemal Eren
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhabalar 2017 Fc5 aracımın kapıları için ambiyans aydınlatma yapmak istiyorum. 4 adet 2m ipneon led aldım. Güvenli olsun diye ara sigorta kablosuda aldım. Bugün montajını yapayım dedim fakat parklardan gelen elektriği çekemedim. Kapılarda cam açma düğmelerinin ışığının + sını aradım fakat park olanını bulamadım. Örneğin arka kapıda 1 adet + buldum sokette. Toprağıda sokette aradım farı aç kapa yaparak lakin bulamadım. Farı açıp kapatarak hiç bir değişiklik yok işin özü. Bu konuda tecrübesi olan varsa yardımını rica ediyorum.

Ad Soyad
Kemal Eren
Aracınız
Civic FC5 2017
ben birçok yol denedim çözüm bulamayınca gözu karartıp her kapıda 1 tane hat çektim şöför kapısından
Haklıymışsınız mühendis tanıdığa gösterdim. Düşük voltajdan kaynaklı kısa devre yaptırır dedi. Tek tek kapılardan geçirmek yerine ön konsol ve vites konsolu etrafına geçmeye karar verdim. Elektriği sigorta kutusundan alacağım.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Haklıymışsınız mühendis tanıdığa gösterdim. Düşük voltajdan kaynaklı kısa devre yaptırır dedi. Tek tek kapılardan geçirmek yerine ön konsol ve vites konsolu etrafına geçmeye karar verdim. Elektriği sigorta kutusundan alacağım.
aynen o şekildede olur. kolay gelsin

Ad Soyad
Kemal Eren
Aracınız
Civic FC5 2017
Ad Soyad
Kemal Eren
Aracınız
Civic FC5 2017
Geri