Civic ES7 Amerikan Park

Fath44

0
Amerikan park lambalarının cezası var mı? Muayeneden geçerken sorun yaratıyor mu kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Amerikan park lambalarının cezası var mı? Muayeneden geçerken sorun yaratıyor mu kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Amerekanlarsan ceza yiyen daha hiç görmedim duymadım kendimde devamlı kullanıyorum hiç bi polis bişey demedi. Vize de sorun oluyormuş ama gecenler de bi yer gördüm amerikanlar acık bi şekilde vizeden geçmiş biri . Ama zaten açılıp kapanıyor vizeye girerken kapatırsın

İki aracım var birisi 2018 Civic hiç muayeneye girmedim ikincisi Scirocco ve bununla geçen hafta muayeneye girdim Amerikan parklarda olmasına rağmen hiç bir sıkıntı olmadı muayenede

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kendim yaptırdım elektriksel olarak tek baktıkları şey lambalarda herhangi bi bozukluk yani yanması sorun değil yanmaması sorun :)

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
FB7 den itibaren bu ozellik var zaten (Side Marker ) olarak geçer bizdeki ismi gunduz seyir lambasi ya da kedi gözü. FB7 de farın içinde FC5 de tampon ile camurluk arasında. Ayriyeten ana sinyallere modül taktiysaniz sorun olmaz.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri