Civic FD6 amortisör hakkında

Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar merhabalar. Aracım 2010 premium civic. Adana ya da mersinde orjinal amortisör bulabileceğim ya da internet üzerinden alabileceğim güvenilir parça satan yer var mıdır? Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Neden amortisör arıyorsunuz ve hangisini arıyorsunuz?

Aracınız
Civic FD6 2010
Neden amortisör arıyorsunuz ve hangisini arıyorsunuz?

Hocam kasislerde tümseklerde artık hafif bir savrulma yaşamaya başladım. Yine kasislerde amortisörler yaylandıkça gırç gırç diye sesler geliyor. Ustaya gösterdim değişmesi gerekli ama acelesi yok dedi. Ben de arayışa girdim. 4 Amortisör arıyorum. Sanırım orjinal amortisörler KYB markaymış. 4 adet sipariş ettim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam kasislerde tümseklerde artık hafif bir savrulma yaşamaya başladım. Yine kasislerde amortisörler yaylandıkça gırç gırç diye sesler geliyor. Ustaya gösterdim değişmesi gerekli ama acelesi yok dedi. Ben de arayışa girdim. 4 Amortisör arıyorum. Sanırım orjinal amortisörler KYB markaymış. 4 adet sipariş ettim.

KYB orjinali degil, en bilinen japon muadili.
Orjinal amortisorler NİSSIN SHOWA markadir ve ülkemizde bu markanın distribütöru maalesef yoktur, bu nedenle parçacılarda çıkma harici bulamazsınız. Sadece yetkili servislere siparişle geliyor.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Peki @m2hamid hocam kyb iş görür mü yoksa ihtiyaç olunca orijinal mi almalıyız? gerçi servis orijinale kaç bin ister bilmiyoruz ama :)
KYB orjinali degil, en bilinen japon muadili.
Orjinal amortisorler NİSSIN SHOWA markadir ve ülkemizde bu markanın distribütöru maalesef yoktur, bu nedenle parçacılarda çıkma harici bulamazsınız. Sadece yetkili servislere siparişle geliyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Peki @@m2hamid hocam kyb iş görür mü yoksa ihtiyaç olunca orijinal mi almalıyız? gerçi servis orijinale kaç bin ister bilmiyoruz ama :)
İş görür muhtemelen, denemediğim için yorum yapamıyorum.

Aracınız
Civic FD6 2010
Peki @m2hamid hocam kyb iş görür mü yoksa ihtiyaç olunca orijinal mi almalıyız? gerçi servis orijinale kaç bin ister bilmiyoruz ama :)

Cumartesi taktırdım hocam KYB Excel-G marka 4 tane. Orjinal performansını aratmıyor. Yaklaşık 400km yol yaptım. Çukurları absorbe edişi, otobanda konforu, yol tutuşu güzel. Tavsiye ederim. Orjinal markasının @m2hamid hocamın dediği gibi maalesef disbiritörü yok ve ülkemizde bulunması zor. O yüzden KYB öneririm. Ki zaten bilindik ve kaliteli bir marka, firmanın söylediğine göre “dünyadaki her 5 otomobilin birinin orijinal ekipman tedarikçisidir”.

Geri