Civic FD6 Amortisör takozu tavsiye

Aracınız
2008 honda civic aracım var ve amortisör takozlarını değiştereceğim.Değiştiren ve memnun olan arkadaşlardan marka öneresi olan var mı ?

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=8033]Osman7251[/MENTION] Degisimin bir sebebi var mi

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi

Yağlanıp, Gresi tazeleniyor diye biliyorum ses sorunu için. Ama bilya dagittiysa orasi baska. Tavsiyem Kyb marka alabilirsiniz

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=8033]Osman7251[/MENTION] Aynı durum bendede var, ne yaptınız hangi marka nereden aldınız bilgilendirirseniz sevinirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar fd6 aracımın Z rotlarini birkaç gün önce değiştim. Tıkırtı sesleri epey bir azaldı. Lakin özellikle sağ ön tekerden bozuk yollarda lık lık şeklinde ses geliyor. Amortisör takozundan kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Direksiyona vuran bir tıkırtı yok. Servisten alan yada piyasadan temin eden arkadaşlar fiyat ve ürün hakkında bilgi verebilir mi. Sol tarafta bir sorun yok. Sadece sağı değişmek yeterli olur mu.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Arkadaşlar fd6 aracımın Z rotlarini birkaç gün önce değiştim. Tıkırtı sesleri epey bir azaldı. Lakin özellikle sağ ön tekerden bozuk yollarda lık lık şeklinde ses geliyor. Amortisör takozundan kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Direksiyona vuran bir tıkırtı yok. Servisten alan yada piyasadan temin eden arkadaşlar fiyat ve ürün hakkında bilgi verebilir mi. Sol tarafta bir sorun yok. Sadece sağı değişmek yeterli olur mu.

Direksiyon kutusundan kaynaklı bir ses olabilir, bende şuan öyle. Z rotlar, vs ön takım değişti ama ses fazla. Direksiyon kutusuna 1.500-TL'cik sıkışmış..?

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Bu arada Erzurum sanayisinde Japoncu Metin adlı yedek parçacidan aldığım 3 farkli kalitedeki ürün için fiyat tablosu:
1. Yerli: 150 TL
2. Taiwan: 200 TL
3. Orjinal:350 TL
Takozlar bilyasız olarak var. Üzerindeki bilyalar yeni takoza mı aktarılacak. Bilgi verebilir misiniz.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Direksiyon kutusundan kaynaklı bir ses olabilir, bende şuan öyle. Z rotlar, vs ön takım değişti ama ses fazla. Direksiyon kutusuna 1.500-TL'cik sıkışmış..?
Kesin olarak direksiyon kutusundan kaynaklanip kaynaklanmadığını anlamanın bir yolu var mıdır. Sorun direksiyon kutusuysa ne gibi arıza belirtileri olur?

Ayrıca direksiyon ile ilgili bir şikayetim yok. Sadece direksiyonu çevirirken gıcırtı oluyor. O da kulelerden olduğunu düşünüyorum.

Geri