Civic FB7 Anahtar kılıfı

Aracınız
Merhaba arkadaşlar AliExpress ve başka sitelerden baktıktan sonra kumandalarımız için anahtar kılıfı tasarladım ilginizi çekerse yardımcı olabilirim.Önce 3 Boyutlu tarayıp daha sonra 3Boyutlu yazıcımda yazdırdım.Tam oturdu elimden geldiğince ancak bu kadar olabiliyor:)Renk olarak ben taba deri rengi yaptım farklılık gösterebilir renk.Fotoğrafları bırakıyorum.IMG_8999.JPGIMG_8998.JPGIMG_8999.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Çok güzel olmuş emeğinize sağlık,üstüne isim falanda yazabilir miyiz acaba? Bir de en önemlisi fiyat konusunu merak ettim ama Anıl bey.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@anlkaplan957 elinize sağlık güzel olmuş. İşcilik güzel, sade ve şık duruyor. Genel kitle sever diye düşünüyorum. Belki ek olarak arka kısma kımızı Honda logosu, yazı olarak Honda, i-vtec, Rs, i-dtec, Typer yazılabilir.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
@anlkaplan957 elinize sağlık güzel olmuş. İşcilik güzel, sade ve şık duruyor. Genel kitle sever diye düşünüyorum. Belki ek olarak arka kısma kımızı Honda logosu, yazı olarak Honda, i-vtec, Rs, i-dtec, Typer yazılabilir.

Elimde o an beyaz kırmızı malzeme yoktu olsaydı öyle yapıcaktım boyut olarak çok kararlı oldu önemli olan oydu zaten fc5 ve vtec2 kasaalar içinde üretim yapıcam

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Fd6 ile Fb7 hani bize hani bize derse?

Fd6nın anahtarını bulursam onada yapabilirim ama bu zaten fb7 anahtarı direk rengi istediğin renk yapabiliyorsun yazı işide kişiye özel yapılabilir sadece anahtarlık değil el freni butonuna kadar yapılabiliyor 3 boyutlu yazıcıyla

Geri