Civic FC5 Anahtarsız giriş çıkış hakkında

Aracınız
Civic FC5 2019
Makyajlı Eco exetuve kullanıyorum, anahtarsız giriş çıkış çok büyük kolaylık ve keyifle de kullanıyorum. Çok erken kapatıyor gibi hissediyorum, şoför tarafından inip on yolcu kapısına ya da arka kapıya giderken resmen araca sürtünerek gitmeme rağmen yine de çoğu zaman araç kilitleniyor, mesafe ayarı var mıdır yoksa müdahale edilemez mi ? Bilen ustatlarım bilgilendirirse sevinirim. Keyifli forumlar kazasız belasız sürüşler dilerim.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Multi media ekranından zaman ayarı var oradan uzatıp kısaltabilir siniz

HB Sport Plus ile FC5 Executive'de çalışma prensipleri aynıdır her halde. Bende şu an inince otomatik kilitlemiyor. Ayarları da hiç incelememiştim. Uzaklaşınca otomatik kilitlemenin açık/kapalı ayarı da var mı menüde?

Aracınız
Civic FC5 2019
HB Sport Plus ile FC5 Executive'de çalışma prensipleri aynıdır her halde. Bende şu an inince otomatik kilitlemiyor. Ayarları da hiç incelememiştim. Uzaklaşınca otomatik kilitlemenin açık/kapalı ayarı da var mı menüde?
Onu ben kilitlesin diye ayarladım, biraz uzaklaşınca kilitlesin istiyorum. Megane vardı bende bir kaç adım uzaklaşınca kilitlerdi.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Evet ayarın açma kapaması mevcut, ayrıca aracın tüm kapılarını kapattığınızda KAÇ SANİYE sonra otomatik kilitleyeceğinin ayarı da mevcut, 5-10-15sn gibi, aslında uzaklaşmakla ilgili değil mevzu siz tüm kapıları kapattığınızda süre başlıyor zaten araç size ilk uyarıyı veriyor sonra ayarladığınız süre geçene kadar herhangi bir kapı açılmadıysa yine bir uyarı vererek kapıları kilitliyor, bagaj kapağı buna dahil DEĞİL.

Aracınız
Civic FC5 2019
wal ayarları aktif ederseniz olur. süre ayarı da wal içinde var

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Evet ayarın açma kapaması mevcut, ayrıca aracın tüm kapılarını kapattığınızda KAÇ SANİYE sonra otomatik kilitleyeceğinin ayarı da mevcut, 5-10-15sn gibi, aslında uzaklaşmakla ilgili değil mevzu siz tüm kapıları kapattığınızda süre başlıyor zaten araç size ilk uyarıyı veriyor sonra ayarladığınız süre geçene kadar herhangi bir kapı açılmadıysa yine bir uyarı vererek kapıları kilitliyor, bagaj kapağı buna dahil DEĞİL.
Süre ayarını bulamadım ama yine bakacam akşam.

Aracınız
Civic FC5 2019
Süre ile ilgili herhangi bir bilgi yok. 2019 makyajlı Eco exetuve aracım.

Ekli dosyalar

• IMG_20211130_123752.jpg
    IMG_20211130_123752.jpg
    167.7 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20211130_123719.jpg
    IMG_20211130_123719.jpg
    127.8 KB · Görüntüleme: 11
Geri