Civic FC5 anahtarsız giriş çıkış

metto

0
Aracınız
2017 executive aracımda anahtarsız giriş çıkış çalışmıyor ekranda anahtar ünlem ve wifi işareti birarada çıkıyor kumanda pil değiştir ekranı göstermişti pili değiştirdim hala açılmıyor sadece anahtardan kilitleme ve açma yapıyor anahtarsız giriş çıkış yapamıyorum wal özelliği açık yardım edecek varsa sevinirim.

2017 executive aracımda anahtarsız giriş çıkış çalışmıyor ekranda anahtar ünlem ve wifi işareti birarada çıkıyor kumanda pil değiştir ekranı göstermişti pili değiştirdim hala açılmıyor sadece anahtardan kilitleme ve açma yapıyor anahtarsız giriş çıkış yapamıyorum wal özelliği açık yardım edecek varsa sevinirim.
Değiştirdiğiniz pille alakalı olabilir. Daha iyi bir marka deneyin derim.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Takmış olduğunuz pil de bitik olabilir, kitapçıkta geçen ibareyi buraya ekliyorum ''Çalıştığı mesafe farklılık gösteriyorsa, muhtemelen pili zayıflamıştır. Bir düğmeye bastığınızda LED yanmıyorsa, pil bitmiştir.''
Yada aşağıdaki menü ayarlarını kontrol edin,

2019-12-03 22_44_44-civic4k2017.pdf - Adobe Acrobat Pro DC.png

Geri