Ankara Bayilerinde Göçük Konusunda Tutarsızlık

kayhanbozkus

0
Yönetici
Aracımda ufak bir gamze olustu benim icin bir sorun olusturmuyor fakat ileride satacagim zaman alacak olan sahsin bakacagi ilk yer maalesef hasar kaydi kaza boyadan once C SUTUN olacagi icin duzelttirmek istiyorum. Ankara'da bulunan iki bayiden once Bora'yi aradim 25 Mayis tarihine randevu verdi. Uzak bir tarih oldugu icin bir de Efe plazayi aradim. 30 Mart'a kadar dolu olduklarini 31 Mart'tan sonrada Honda Turkiye'nin talimatiyla islem yapilmayacagi soylendi. Honda Turkiye'yi aradim 'bayilerinizin biri randevu verirken digeri vermiyor zaten sizden kaynakli bir sorunun cozumu icin size basvuruyoruz fakat bayileriniz insanlari zor durumda birakiyor' diyerek dosya olusturdum. Pazartesi gunu donus yapacaklarini soyledi. Bu arada Bora islem ucreti olarak 120+Kdv alinacagini bildirdi bunu da yaptirmak isteyen arkadaslara bilgi olarak vermis olayim. Ayni sehirde ayni markanin 2 bayisi arasinda nasil bu sekilde fark oluyor anlamis degilim.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracımda ufak bir gamze olustu benim icin bir sorun olusturmuyor fakat ileride satacagim zaman alacak olan sahsin bakacagi ilk yer maalesef hasar kaydi kaza boyadan once C SUTUN olacagi icin duzelttirmek istiyorum. Ankara'da bulunan iki bayiden once Bora'yi aradim 25 Mayis tarihine randevu verdi. Uzak bir tarih oldugu icin bir de Efe plazayi aradim. 30 Mart'a kadar dolu olduklarini 31 Mart'tan sonrada Honda Turkiye'nin talimatiyla islem yapilmayacagi soylendi. Honda Turkiye'yi aradim 'bayilerinizin biri randevu verirken digeri vermiyor zaten sizden kaynakli bir sorunun cozumu icin size basvuruyoruz fakat bayileriniz insanlari zor durumda birakiyor' diyerek dosya olusturdum. Pazartesi gunu donus yapacaklarini soyledi. Bu arada Bora islem ucreti olarak 120+Kdv alinacagini bildirdi bunu da yaptirmak isteyen arkadaslara bilgi olarak vermis olayim. Ayni sehirde ayni markanin 2 bayisi arasinda nasil bu sekilde fark oluyor anlamis degilim.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Aracınız 2019 model mi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@kayhanbozkus Kardeşim İzmir de 118 TL ye yaptırdım, randevu ile ilgili sorun yaşıyor isen Honda Türkiye iletişim hattını ara

kayhanbozkus

0
Yönetici
Honda Turkiye'yi aradiktan sonra Honda Efe tarafindan donus saglandi. "Hafta ici aracinizi getirin duzeltme islemi icin uygun mu bir bakalim. Daha sonra da Nisan Ayi icine randevunuzu halledelim." dendi. Ücretinin de 118 TL oldugu soylendi. Daha sonra Honda Bora'dan arandim onlara da mail yollanmis Honda Turkiye tarafindan "25 Mayis'ta randevunuz olusturulmus fakat mail geldi bir problem mi var?" dendi. "Durumu anlattim sizinle alakali bir durum yok fakat Efe duzeltme isleminin 118 TL oldugunu soyledi siz ise 120+KDV dediniz bu fark neden var" dedigimde "islemin ucreti 141 TL acaba Efe size kdvsiz halini mi soyledi" dedi. Her neyse diyerek kapattim uzatmadim. Anlayacaginiz arada bir küskülemek gerekiyor bayileri. Bu sefer sansim yaver gitti Honda Turkiye durumla ilgilendi.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

kayhanbozkus

0
Yönetici
Cok detayli bakmaniz gerekiyor genel olarak zaten gocuk dedigimiz olay detayli bakinca gorunen ve fotografta belli olmayan bir olay.
Fotoğrafı var mı göçüğünüzün?

Benim gözde mi bir problem var acaba :D Ya da gördüğüm ufak şeyleri göz ardı mı ediyorum anlamadım.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Geri