ANKARA' da güvenilir uygun fiyatlı bakım nerde yaptırabılırım

Merhaba,

Ankara'da yılmaz honda'ya giden var mı ? Doğan usta adında birisi yetkili servis'ten ayrılıp dükkan açmış sanırım.Hondacı mehmet'ten memnun kalmadım.Aracımın yapılacak bazı işleri var su eksiltmesi, yağ kaçağı cam suyu motor tamiri gibi işlerini yaptıracağım.Sizce özel servisemi yoksa normal bir ustaya da yaptırsam olurmu malum özel servislerde pahalı.Ağustos sonu uzun yola gidip geleceğim şimdiden motor için gerekli şeyleri yaptırmakta fayda var.

maicon

0
Ankara da hangi servisi tercih etmek lazim? Bi de ozel servis oneriniz var mi. Ne zamana kadar yetkili servisde bakim yaptirmak lazim? Fikir ve onerilerinizi paylasirsaniz sevinirim.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ben 10 bine bile servise gitmedim. Orasi sizin bileceginiz konu. Hondaci Kadir'e gidiyorum yillardir. Ben memnunum. Eren var Mehmet var bunlari da te4cih edebilirsiniz.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Ankara da hangi servisi tercih etmek lazim? Bi de ozel servis oneriniz var mi. Ne zamana kadar yetkili servisde bakim yaptirmak lazim? Fikir ve onerilerinizi paylasirsaniz sevinirim.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba. Yanlışım olabilir ama bize verilen bilgi 6 yıl 150.000 garantisi ancak sürekli yetkili servisler de işlem yapılmışsa geçerli yoksa garantiniz bozuluyor. Ayrıca ankarada sadece boranın honda servisi var diye biliyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ankara da Honda bora ve efe var, ikisi arasında forum ahalisi bora dan daha memnun kalıyor, efe ile ilgili çok olumlu yorum yok

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Merhaba. Yanlışım olabilir ama bize verilen bilgi 6 yıl 150.000 garantisi ancak sürekli yetkili servisler de işlem yapılmışsa geçerli yoksa garantiniz bozuluyor. Ayrıca ankarada sadece boranın honda servisi var diye biliyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
3. Yıldan sonraki garanti sadece elzem aksamlar için hocam. Bir çok malzeme 3. yıldan sonra garanti dışı kalıyor.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaslar ankarada gidebilecegim saglam honda ozel servis varmi yag bakimi yaptirmak istiyorum 80.000 km yardimlariniz icin tesekkurler.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaslar ankarada gidebilecegim saglam honda ozel servis varmi yag bakimi yaptirmak istiyorum 80.000 km yardimlariniz icin tesekkurler.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
1) Yılmaz Honda, Doğan Yılmaz, Etimesgut
2) Hondacı Mehmet,Hacı Mehmet Bayatlı, Yenimahalle
Benim araştırmalarım sonucu ulaştığım iki isim zikrettiğim ustalar.Bizzat gitme şansım olmadı, araştırmanızı tavsiye ederim.Gitseydim önceliğim Yılmaz Honda olurdu.

Geri