Ankara efe honda plazanin yaptiğina bakin !

erolç

0
Aracınız
Yıllık servis bakımını yaptırmak için geliş-gidiş 500 km.uzaktaki efe honda plazaya gittim.Sağ arka kapı cam motorunu garantiden değişmesini söylediler.Sonra tekrar gitti ve sağ arka kapı cam motorunu serviste değiştirdiler.Buraya kadar herşey normal.Memelekete vardığımda ince temizlik yaparken sağ arka kapının ğlastik döşemesinin kırık olduğunu fark ettim.Hemen servisi aradım,sorumlu bir kişi sorunlu yerin fotosunu istedi.Gönderdim.2 gün sonra aradılar.Değişimi yapan arkadaşlara sorduğunu ve kendilerinin yapmadığını(sanki ben yaptım diyecek) söylediklerini bana iletti.sorunlu yeri yapıştırabileceklerini söyledi,ben yenisi ile değiştirilmesini istedim.kabul etmedi.Bende Honda Türkiye ye başvurdum .Şu anda onlarda cevap bekliyorum.Cevaplarını burada sizlerle paylaşacağım.Arabam 2015 civic Executive garantisi devam ediyor.Böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşların sorunu nasıl çözdüklerini burada paylaşmalarını talep ediyorum.
Inked20180514_101325 - Kopya_LI.jpg
20180512_195254.jpg

kayhanbozkus

0
Yönetici
Honda Turkiye'de kabuo etmeyecektir. İslem tamamlandiktan sonra kontrol etseydiniz diyeceklerdir. Gecmis olsun.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7170]erolç[/MENTION] Geçmiş olsun, Honda Türkiye servisle müşteri arasına genelde girmiyor girse de müşteri haklıdır dediğini hiç duymadım.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Anlaşılan Honda Efe aynı mantıkla devam ediyor, genelde yaptıklarının 2-3 katı zarar veriyorlar .duv. Geçmiş olsun, inş hatalarını kabul ederler, sorununuz uğraştırmadan çözülür.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Aracı servisten çıkardığınız anda sorumluluk size aittir. Bu resmi serviste çekseniz ve ben aracı teslim almıyorum deseydiniz değişim yaparlardı. Honda cbr1000 r motoru olan bir arkadaşım düştü ve motoru aervise bıraktı kışın, servis te motoru grenajsız olarak dışarıya çekmiş yağmurlu havada tahminen 3-5 gün kalmış, yağmur kesilip güneş çıkınca suyu yiyen bölümlerde paslanma başlangıcı oldu. Arkadaşım bunu fotoğraflayıp motorunu servisten hiç almadan honda türkiyeye mail attı ve tüketici mahkemesi falan derken aynı motorun sıfırını honda da almayı başardı. Çünkü motorun şasesi küflenmişti. İzmit haldız honda yaptı bu olayı da.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

zero

0
[MENTION=7170]erolç[/MENTION] çok geçmiş olsun...
bu nedir ya? zehir zıkkım olsun sahtekarlara..beceriksiz ve ahlaksızlara..
diyebiliyorum sadece..

Aracınız
Civic FB7 2013
Görüştüğünüz kişiler yardımcı olmazsa oranın patronuna ulaşın telefonla

Yıllık servis bakımını yaptırmak için geliş-gidiş 500 km.uzaktaki efe honda plazaya gittim.Sağ arka kapı cam motorunu garantiden değişmesini söylediler.Sonra tekrar gitti ve sağ arka kapı cam motorunu serviste değiştirdiler.Buraya kadar herşey normal.Memelekete vardığımda ince temizlik yaparken sağ arka kapının ğlastik döşemesinin kırık olduğunu fark ettim.Hemen servisi aradım,sorumlu bir kişi sorunlu yerin fotosunu istedi.Gönderdim.2 gün sonra aradılar.Değişimi yapan arkadaşlara sorduğunu ve kendilerinin yapmadığını(sanki ben yaptım diyecek) söylediklerini bana iletti.sorunlu yeri yapıştırabileceklerini söyledi,ben yenisi ile değiştirilmesini istedim.kabul etmedi.Bende Honda Türkiye ye başvurdum .Şu anda onlarda cevap bekliyorum.Cevaplarını burada sizlerle paylaşacağım.Arabam 2015 civic Executive garantisi devam ediyor.Böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşların sorunu nasıl çözdüklerini burada paylaşmalarını talep ediyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 6618
Ekli dosyayı görüntüle 6619
Çok geçmiş olsun .

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri