Ankara Honda Efe 30.000 bakımda unutulan Karter koruma sacı vidaları

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Dostlar hemen konuya giriyorum.

Memleket Yozgat Yerköy 180 km memlekete giderken 50 km kala bozuk yola girdim aracın altından ses gelmeye başladı. Arabayı sağa çektim eğilip baktım birde ne göreyim kartel koruma sacı aşağı doğru sarkıyor, böyle 1 parmak kalmış yere tabi inanamadım iyice baktım ve ordaki plastikle sacın arasındaki vidaların olmadığını farkettim. 4 sene oldu yaklaşık hiç böyle birşey yaşamadım. 1 ay önce Honda Efeye 30.000 bakımına gitmiştim direk orası geldi aklıma. Ha diceksiniz yeni mi anladın kardeşim 1 ay olmuş. Pandemiden dolayı nerdeyse arabaya hiç binmiyorum. Arada bir eve 2 km markete gidiyorum o kadar. Büyük ihtimal orası vidasız da olsa sarkmıyordu ama uzun yolda sürat ve bozuk yol olunca sarkmaya başladı. Memlekete az kaldığı için elimle geçici olarak düzeltip devam ettim. 1 gün kaldım zehir oldu tatil yavaş yavaş bastım geri geldim. Pazartesi sabahı Honda Efe'ye girdim servis müdürüyle konuyu görüştüm aracı hemen kaldırdılar vidalarını attılar. Neyse kusura bakmayın aracı hemen yıkatalım sonra bi klima ozon temizliğine felan sokalım dedi saolsun müdür bey :) Dedim Honda Efe kalitesi arkadaş yaa. :giggle: Bakımda Honda Efe'yi tercih edecek olan arkadaşlara duyurulur.

Neyse dostlar böyle bir olay da yaşamak nasip oldu. Sizlerle paylaşmak istedim.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Honda Efe en kral yer ben bir kere gittim 40bin bakımına, subap ayarı yapmışlardı bi ve normal bakım, sonra evime yakın olan Honda Marmara ile devam ettim. Fiyat olarak %25-30 fazla istiyor Efe. Bunun dışında ilgileri ve bilgileri epey iyi. Showroomu da güzel.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Honda Efe en kral yer ben bir kere gittim 40bin bakımına, subap ayarı yapmışlardı bi ve normal bakım, sonra evime yakın olan Honda Marmara ile devam ettim. Fiyat olarak %25-30 fazla istiyor Efe. Bunun dışında ilgileri ve bilgileri epey iyi. Showroomu da güzel.
Valla hocam siz 1 kere gidip iyi diye yazıyorsunuz. Ben aracımı dahi burdan aldım evime yakın diye. Keşke biraz uzun tecrübe edip iyi diye yazsaydınız.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Valla hocam siz 1 kere gidip iyi diye yazıyorsunuz. Ben aracımı dahi burdan aldım evime yakın diye. Keşke biraz uzun tecrübe edip iyi diye yazsaydınız.
Ben İstanbul’da oturuyorum orada iş için bulunmam gerekiyordu 2017 sonlarına doğru. Öyle aracı bırakıp beni almalarını bekledim bir süre assan dan patronların yoksa tamamen şansa oldu gidişim. Bunun dışında İstanbul Honda Cem kral yer?

Geri