Ankara özel servis ve boyacı tavsiyesi

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba, ankara'da tavsiye edebileceğiniz bildiğiniz güvenilir servis ve kaporta boya atölyesi var mı arkadaşlar

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Merhaba, ankara'da tavsiye edebileceğiniz bildiğiniz güvenilir servis ve kaporta boya atölyesi var mı arkadaşlar
Ankarada 6.Honda Özel Servisine geçen hafta termostat için gittim. çıraklarına iş yaptıran mı dersin, parçada kitleyen mi dersin, işçiliği fazla yazan mı dersin vs. vs. çok ısınamadıklarım oldu. Asıl ustam İstanbul'da ama gidemiyorum.
Korkmaz Otomotiv Ömer Usta, 24-26 yıl Yetkili servis tecrübesi var çok samimi geldi bana gereksiz işlem yapmıyor anlatıyor herşeyi. Tavsiye ederim

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Boya içinde ÇANKAYA GARAGE var kurumsaldır az tuzludur, boya tonlarını tutturmak için çok titizler işinin ehli ustalar var. Bi kaç ufak işlem yaptırmıştım.çok memnun kaldım. Aracım bordo olduğu için ayrı memnun kaldım

gunesec

Özel Üye
Şaşmaz oto sanayide Güvendik Oto var. Önceki aracımı iki defa götürdüm, memnun kaldım. İşçilik güzel,ayrıca boyayınca ton fark edilmiyor.

Ankara da özel Honda servisi

BarHüseyin

Eskişehir den Fatih abim yönlendirdi dersin, her turlu yardımcı olurlar.

Ustaların ustası dır.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Ankara da özel Honda servisi

BarHüseyin

Eskişehir den Fatih abim yönlendirdi dersin, her turlu yardımcı olurlar.

Ustaların ustası dır.
Bar Hüseyin hem çok pahalı hemde Hüseyin usta kendisi çalışmıyor kalfaları çalıştırıyor. 3 yıldır Ankarada yaşayan ve birsürü özel servisi gezen biri olarak söylüyorum.

Geri