Apple Car Play

Merhaba arkadaşlar aracınıda apple car play i kullanan var mı? Kullanıyorsanız nasıl etkinleştirdiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba ben kullanıyorum çok da verimli çalışıyor yapmanız gereken şey vites kolunun arkasnda alt kısımda usb girişi var oraya iphone kablosunu takıyorsunuz sonrasında telefonunuzdan car play uygulamasına izin verip kabloyu cihazınıza bağlıyorsunuz ve sonrasında aracınızda otomatik olarak çıkıyor zaten başka bir işleme gerek yok

Merhaba ben kullanıyorum çok da verimli çalışıyor yapmanız gereken şey vites kolunun arkasnda alt kısımda usb girişi var oraya iphone kablosunu takıyorsunuz sonrasında telefonunuzdan car play uygulamasına izin verip kabloyu cihazınıza bağlıyorsunuz ve sonrasında aracınızda otomatik olarak çıkıyor zaten başka bir işleme gerek yok

Teşekkürler...

rider

0
Aynen [MENTION=11025]mithatseven[/MENTION] arkadaşımızın dediği gibi , fakat apple ın kendi uygulamaları dışındaki uygulamaları çalıştıramıyorsunuz . Örneğin arabanın kendi navigasyonu hiç güncel olmadığı için güncel bir navigasyonunuz oluyor AppleCar playi kullanırsanız , ama telefonunuzda yüklü olan Google maps değil zorunlu olarak applemaps oluyor.Fakat applemusic kullanıyorsanız , arabada mükemmel oluyor

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama yeni konu açıp kalabalık etmek istemedim. Sorum Apple Car Play ile ilgili.

Apple Car Play aktifken whatsapp mesajlarını okutabiliyoruz. Geçen Cuma günü işten çıktığımda giderken bir kaç mesaj geldi ben de okutmak için whatsapp a tıkladım. Tam okuyacakken o sırada telefon çaldı ve telefonla konuştuktan sonra mesajları okuyamadı. Hatta hafif takılma gibi oldu. O zamandan beri de telefon apple car play ile arabaya bağlıyken whatsapp mesajlarını okuyamıyor. Okuyacakmış gibi ekran çıkıyor ve takılıp eski haline geri dönüyor.

Benzer problem yaşayan var mı? Fabrika ayarlarına döndürdüğümüzde düzelirmiş gibi geliyor bana ama henüz denemedim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama yeni konu açıp kalabalık etmek istemedim. Sorum Apple Car Play ile ilgili.

Apple Car Play aktifken whatsapp mesajlarını okutabiliyoruz. Geçen Cuma günü işten çıktığımda giderken bir kaç mesaj geldi ben de okutmak için whatsapp a tıkladım. Tam okuyacakken o sırada telefon çaldı ve telefonla konuştuktan sonra mesajları okuyamadı. Hatta hafif takılma gibi oldu. O zamandan beri de telefon apple car play ile arabaya bağlıyken whatsapp mesajlarını okuyamıyor. Okuyacakmış gibi ekran çıkıyor ve takılıp eski haline geri dönüyor.

Benzer problem yaşayan var mı? Fabrika ayarlarına döndürdüğümüzde düzelirmiş gibi geliyor bana ama henüz denemedim.

Ayni durum bende de var.
SMS okuyor ama whatsapp mesajlarini okuyamiyor

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Ayni durum bende de var.
SMS okuyor ama whatsapp mesajlarini okuyamiyor

Hocam dün eve dönerken eşimin telefonunu bağladım Apple Car Play ile. Onun telefonda gayet düzgün çalıştı. Benim telefonumda da düzgün çalışırken neden bu hale geldi anlayamıyorum.

Geri