Civic FC5 Apple CarPlay Kablo önerisi

Arkadaşlar merhaba android ten ios bir cihaza gectim 2021 fc5 aracım var.Her kablo desteklemiyordu androidde carplayi iostada sanirim boyledir kullananlar varsa kablo onerisinde bulunabilirmi ? Tesekkurler.

Aracınız
Civic FK7 HB 2021
Merhaba, kablo desteğinin olup olmadığını bilmiyorum ancak her kablonun destekleyeceğini düşünüyorum. Benim kullandığım kablo şu idi. Anker markasını beğeniyorum ve kablo gerçekten iyi. Ancak kablo ile bağlanmak bana fazla uğraş geldiği için ben Carlinkit 2.0 aldım aliexpressten. Kullanışlı, verimli en azından kablo bağlantısından kurtarıyor. Öneririm.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar merhaba android ten ios bir cihaza gectim 2021 fc5 aracım var.Her kablo desteklemiyordu androidde carplayi iostada sanirim boyledir kullananlar varsa kablo onerisinde bulunabilirmi ? Tesekkurler.

Sıkıntı çıkarmayacak bir kablo arıyorsanız “ Baseus 1 metre 2.4 amper “ olan kabloyu tavsiye ederim. Neredeyse 2 yıl olacak carplay için bunu kullanıyorum. Lisanslı zaten.

Aracınız
Civic FC5 2020
Her kablo desteklemez maalesef. Yani veri aktarım desteği olmazsa olmaz diye düşünüyorum. 2gün önce a101 de beyaz renkli hem android hem ios için satılan veri aktarım destekli bir kablo vardı hemen aldım 7.5 tl. A101 lere bakarsanız halen bulabilirsiniz.destek olduğundan android autoyu hemen açtı. Tavsiye ederim.aracım aynı sizinle. Bulamazsanız veri aktarım desteği olduğundan ve 3 amper desteği olduğundan emin olun %99 çalışacaktır

Mate 20 pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende yaklaşık bir yıldır kullanıyorum carplayi telefonum ıphone orjinal bi tane ıphone kablosu aldım ve onu sürekli arabada bırakıyorum çakma ıphone kablosuyla carplay açılmamıştı bende

35 ARS 909

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bugün ios cihazım için a101den aldığım kablo carplay i çalıştırdı. USB çıkışının mavi renkte olanını alabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri