Araç muayene hk

neasy

0
Aracınız
Hem xenon hem led bi arada olmuyo , led demek istediniz sanırım. Eğer led değil de sonradan takılan xenonlardansa geçmiyor. Ama ledlerde sorun yok

iPhone cihazından gönderildi.
Alırken LED Xenon diye satıyorlar ya o yüzden demiştim. Beyni falan yok. Düz LED. Teşekkür ederim cevap için. Farları kurtardık o zaman. Cami da kurtarabiliriz ins.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@sadece_hayalet Hocam hayırlı olsun bende bugün halletim, kısalar xenon olduğu için orjinal halojenleri taktım uzunlar led olarak muayeneye girdim, iki hafif kusurla geçtik.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Üstad komple söktür demezler demi. Ondan korkuyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
> "Periyodik muayenelerde cam filmi, Camlar: sonradan boyanmış ve Camlar: film yapıştırılmış kusur teksti ile "Hafif Kusur" olarak değerlendirilmektedir. Hafif kusurlu araçların başka bir ağır kusuru bulunmadığı sürece muayeneleri onaylanmaktadır. Cam filmi muayenenin yapılmasına engel değildir."

> Tüvtürk sayfasında yazan bu. Kusur tablosunda ise sonradan yapılan cam flim uygulaması diye madde var. Ön camla ilgili hususi birşey görmedim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

neasy

0
Aracınız
Bugün Dudullu da muayeneye girdim. Ön camda şeffaf film var. Ya serbest ya da fark etmediler. Yan camlardaki siyahlara mı yoksa butun filmlere mı bilmiyorum, hafif kusur yazdılar. Ledler rahatça geçti. Hatta LED olduğunu anlamak için selektör yaptı :) velhasıl şükür geçti iki yıla bakalım nasip... kim öle kim kala... Fc5 mi ola :) hayırlısı...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bugün Dudullu da muayeneye girdim. Ön camda şeffaf film var. Ya serbest ya da fark etmediler. Yan camlardaki siyahlara mı yoksa butun filmlere mı bilmiyorum, hafif kusur yazdılar. Ledler rahatça geçti. Hatta LED olduğunu anlamak için selektör yaptı :) velhasıl şükür geçti iki yıla bakalım nasip... kim öle kim kala... Fc5 mi ola :) hayırlısı...

Araçta flim olsun yeter. Hafif kusur diye yazarlar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri