Araç solması

Merhabalar arkadaşlar, Siyah honda civic aracıma geçen yıl seramik kaplama yaptırdım.arabam da solmalar gibi işletme gibi şeyler meydana geldi ve hızla artıyor.sebebi ne olabilir ve buna nasıl engel olurum.

SM-C9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhabalar arkadaşlar, Siyah honda civic aracıma geçen yıl seramik kaplama yaptırdım.arabam da solmalar gibi işletme gibi şeyler meydana geldi ve hızla artıyor.sebebi ne olabilir ve buna nasıl engel olurum.

Merhabalar arkadaşlar, Siyah honda civic aracıma geçen yıl seramik kaplama yaptırdım.arabam da solmalar gibi kelerme gibi şeyler meydana geldi ve hızla artıyor.sebebi ne olabilir ve buna nasıl engel olurum.

Yaptırdığımız seramik malzemesi kalitesiz olabilir merdiven altiucuz yerler var .Umarım öyle yerler değildir.Serwmik işini ciddi biraz tuzlu ama kaliteli yerlerde yaptırmak lazım.

gunesec

Özel Üye
AutoClub da yaptırdım seramik kaplamayı kaliteli olduğunu düşünüyorum

Seramik yaptık diye araca pasta cilayı vurup geçenleri duymuştum. Fazla pasta yapmak boyayı ve verniği inceltiyor, haliyle güneşe karşı dayanıksız hale geliyor. Cila koruyuculuğunu yitirnce boya solmaya başlıyor.

Aracınız
Seramik yaptık diye araca pasta cilayı vurup geçenleri duymuştum. Fazla pasta yapmak boyayı ve verniği inceltiyor, haliyle güneşe karşı dayanıksız hale geliyor. Cila koruyuculuğunu yitirnce boya solmaya başlıyor.
Cila ortalama ne kadar koruyuculuğunu muhafaza eder?

Geri