Doludan korunmak için önlem

Bu fc 5 lerin kaportası gerçekten kağıt gibi 2017 de sıfır aldığım aracim Istanbul daki dolu yağışında delik deşik oldu yaptırıp hemen sattım aracı bencede önlem almakla çok iyi düşünmüşsünüz fakat bir iki gün sonra aç kapa yapmaktan sıkılmazsınız insaAllah

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İnşallah sıkılmam

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Onur 23 Brandanın içerisinde baloncuklar var mı?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@erenuzel41 hocamın kaliteli bir örtüsü vardı sanki ama mobilden konuyu bulamadım :)

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
@erenuzel41 hocamın kaliteli bir örtüsü vardı sanki ama mobilden konuyu bulamadım :)
tee yaa burada:) bu tip brandayı yaptırma yaptıranlar yanları da kapatsalar iyi olur ben hazır sipariş tercih ettiğim için yaptıramadım benim örtü SUV ebatıymış, dolu portakal büyüklüğünde yağarsa işe yaramaz ufak yağışları tutar. Portakal büyüklüğünde dolu yağışı mümkün.

tee yaa burada:) bu tip brandayı yaptırma yaptıranlar yanları da kapatsalar iyi olur ben hazır sipariş tercih ettiğim için yaptıramadım benim örtü SUV ebatıymış, dolu portakal büyüklüğünde yağarsa işe yaramaz ufak yağışları tutar. Portakal büyüklüğünde dolu yağışı mümkün.

Vallahi hocam tavana falan bisey olmasında kapılarıda vuruyorsa vursun yapacak bir şey yok

Aracınız
Civic FC5 2020
Az evvel İstanbul Üsküdar'da dolu yagdi ama çok kısa sürdü. Geçtiğimiz dönem çok şiddetli yağan dolu yağışı tüm arabaları,hatta evleri dahi mahvetmisti. Bugün yağa dokuda resmen ödüm koptu sifır aracım mahvolcak diye!
Dolu yağışları genelde ani oluyor , meteoroloji tam tahmin edemiyor ne yazık kí!
Dolu yağışına karşı arabayı koruyacak pratik koruyucu örtüler var mı? Var ise nerede satılıyor?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Önemli gördüğüm için doluya karşı önlemlerle ilgili konuları tek başlık altında birleştirdim ve sabitledim, keyifli forumlar :)

Geri