Aracıma tüp taktırmak istiyorum

Aracınız
Honda CRV
Brc kesinlikle
Brc ile gazı unut
Lpg li değil Brcli
Brc sekrant 32 üst kılasman bi ürün şimdi ismi değıstı sanırım platıum oldu harelde. Prınsın alt sınıf ürünlerınden cok daha ıyı Sırf Prıns dıye prıns takılmamalı. Teknomax felan alt kılasman ürünler Sekrant 32 cok daha ıyıdır. Ama Prıns Silverline, VSI 2 DI cok basarılı
Prıns VSı 2 DI (150 hp üstü araçlarda), Prıns Sılverlıne, Brc Sekrant 32 üst kılasman bunlar

Son düzenleme:
Brc kesinlikle
Brc ile gazı unut
Lpg li değil Brcli
Brc sekrant 32 üst kılasman bi ürün şimdi ismi değıstı sanırım platıum oldu harelde. Prınsın alt sınıf ürünlerınden cok daha ıyı Sırf Prıns dıye prıns takılmamalı. Teknomax felan alt kılasman ürünler Sekrant 32 cok daha ıyıdır. Ama Prıns Silverline, VSI 2 DI cok basarılı
Prıns VSı 2 DI (150 hp üstü araçlarda), Prıns Sılverlıne, Brc Sekrant 32 üst kılasman bunlar
Prins vsi2 ayri vsi 2 di ise direct enjeksiyonlu araclar icin ap ayri bir sistem yani rs icin.
Ayrica 150 hp altinada uygulaniyor sadece enjektor rengi farkli.

Aracınız
Bugun brc fiyat aldım.. 2800tl dediler. Baska bir yerde manifolt delinip celik Bi şeyler takarız dedi (pek anlamam. Galiba fabrikasyonladaki gibi)benzin regülatör dahil 3200 fiyat aldım.. Nasıl sizce arkadaslar..

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri