Aracimin Sıfır kokusu gitti

Aracınız
Honda CRV
Ürünlere bos para vermeyın bence taban halısını sökun kapı fıtılerını kaldırıp. Keceyı sampuanla yıkayon 3 gun havalansın kurusun

Aracınız
Ürünlere bos para vermeyın bence taban halısını sökun kapı fıtılerını kaldırıp. Keceyı sampuanla yıkayon 3 gun havalansın kurusun
Taban halisini söküp tekrar eskisi gibi yerleştirebilir miyim bilmiyorum. Son çare olarak onu da yaparim. Önce bakteri temizleyicilerle bir deneyeyim.Arkadaşlar tekrar tesekkurler yardimlariniz için...

Sent from my LG-H815 using CivicTR Forum mobile app

Aracınız
Civic FC5 2018
Bence isin ehli bir detailing'e verin aracinizi, bu koku konusunda garanti veren yerler var.

ywzckr

0
Hali yikama makinaniz varsa taban halisini sokmeden hali sampuaniyla deneyebilirsiniz 1 gun araci kurumaya birakirsaniz cikae, yada temizlik icin detailinge verceksiniz. 500 ml valet pro enzym odour bolunmus urun 30 tl civarlarinda hepsini arabaya bosaltsaniz koku kalmaz ama baya baya limon kokar gene havalandirmaniz gerekir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 20336

Guest
Taban halisini söküp tekrar eskisi gibi yerleştirebilir miyim bilmiyorum. Son çare olarak onu da yaparim. Önce bakteri temizleyicilerle bir deneyeyim.Arkadaşlar tekrar tesekkurler yardimlariniz için...

Sent from my LG-H815 using CivicTR Forum mobile app
Geçmiş olsun...
Süt ürünlerinin oluşturduğu kokunun tamamen arındırılması kolay değildir maalesef. Umarım çözülür problem.

Temizlikle ilgili önerilerde bulunulmuş. Ekonomik olan, kesin ve hızlı sonuç alınabilecek yöntem hangisidir bilmiyorum.

Yaşadığınız bu sevimsiz durumu başka bir tespitimle bağlayıp böyle bir durum oluşmuşken hem sorununuza çözüm olur hem de sonrası için temizliği kolaylaşır düşüncesiyle bir öneride bulunmak istiyorum. FC5 taban halısıyla ilgili bir tespitim var;
Halının içine giren küçük taneler güçlü elektrikli süpürgelerle bile dakikalarca uğraşılmasına rağmen tamamen temizlenemiyor. Halı içine hapsediyor tozu, kiri, küçük taneleri ve çıkarmak için uğraştıkça da hem yeterli temizlik sağlanamıyor hem de halıda eskimiş bir görüntü oluşuyor maalesef.

Taban halısını tamamen değiştirip kir tutmayan, kolay temizlenebilir ve daha şık görünen bir kaplama yaptırılabilir.
Taban kaplaması sökülmüşken profesyonellerin kullandığı malzemelerle izolasyon da yaptırılabilir.

Tabana yapılabilen kaplama çeşitleriyle ilgili tecrübesi olan arkadaşlar varsa seçimde yardımcı olurlarsa hepimiz faydalanırız.
Ben de taban kaplamasını kolay temizlenebilen, mümkünse sıvıyı emmeyen ve şık görünen bir malzemeyle değiştirmeyi düşünüyorum...

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Yorum yazan. Tavsiyede bulunan tum arkadaşlara tesekkurler.oto cleaning tarzi yerlere sordum taban halisini sokun getirin dediler.Aracimdaki tüm bu kötü kokuyu inanmayacaksiniz sadece 2 paket KARBONAT götürdü.şaka gibi.kirli keceye döktüm kokudan eser kalmadi....

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Yorum yazan. Tavsiyede bulunan tum arkadaşlara tesekkurler.oto cleaning tarzi yerlere sordum taban halisini sokun getirin dediler.Aracimdaki tüm bu kötü kokuyu inanmayacaksiniz sadece 2 paket KARBONAT götürdü.şaka gibi.kirli keceye döktüm kokudan eser kalmadi....

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bakterilerin sürekli üremesi sıkıntıya neden oluyordu umarım tamamen gitmiştir. Bende baya bir araştırmıştım kötü kokulara kahve ve karbonat koyuyorlar iyi geliyormuş.

Geri