Araçlar da LPG sistemi ? Orjinal LPG nın Önemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
2016 haziran döneminde fb7 aracımı aldığımda eco olmadığı için benzinli alıp dışarda birsürü para vererek en iyilerinden lpg(prins silverline) taktırdım. Fabrikasyonların yaşadığı enjektör sesi yok, vatandaş elinde dolum ağzıyla gezerken orjinal geniş olanı benzinin yanına koydular.

Şimdi;
hatalı mi oldu?
Sorunlu mu oldu?
subap mi yakacak?
Arıza mi verecek?
Arıza ışığı mi yakacak?
Sonradan taktik diye oturup ağlayalım mi?
Arabayı yakıp çöpe mi atalım?
Kendimizi mi jiletleyelim?

Kimseye lafım yok ama Allah'ınızı severseniz, işi bilen, anlayan konuşsun, işine gelmeyen değil.

Sanayide çoğuna sorsanız japonu yerin dibine sokarlar çünkü japon kullanıcı müşterisi yok.

Benzinli araç bakımı yapıp enjektör aralıklarını bilmeyen, bakmasını bilmeyen, lpg ci geri gönderince de gözünü sağa sola kaçıran çok.

Lpg işi bir sektördür, kimse keyfinden takmadığı gibi keyfinden de usta usta gezmez.

Bırakın ekmeğini yiyen yesin, ama işi bilen, anlayan yesin.

Dediğim gibi ne ustaya ne kimseye lafım yok.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2017
Konuyu silelim konu farklı bir yere tasınmıs konuda merdıven altı LPG sistemi montajı ve bunun actıgı zararlara degınmek ıcın acmıstım ama bız Ferrari ye bıle LPG takan arkadaslara bunu anlatmak zor. Ayrıca LPG fırmalarının soledıklerıne ınanmayın onlar tabıkı öle soluyecek . Uzun vadede LPG zararlıdır bunu hiç bir sey bılmeyen adama şöyle acıklıyayım LPG ile Yuksek ısı meydana gelir bir demırı Yuksek ısıda ısıtıp sogutmak mı onun malzeme sıne zarar verir yoksa duşuk ısıda ısıtıp sogutmak mı LPG de Yuksek ısıda ısınır hangısı daha ömürlü olur ? LPG nın fiyat olarak avantaj lı olmasına bir sey diyen yok ayrıca benim aracımda LPG li . Anlatmak ıstedıgım bir saf benzınlı motor kadar hıc bır zaman saglıklı olamaz . Ayrıca İsmail usta ile bir yakınlıgım yok . Saf temız kalplı ve işi için çalısan biri oldugu için paylaşmıstım.
Acın arastırın LPG yı anlaşması reklamı olan herkes över çünkü o işten kârı vardır ama bir GERCEK vardır subab yakması segman eritmesi vs vs uzar gider kımse bunlardan bahsetmez ben konunun bu sekılde ilerlıyecegıni tahmın edemedim .

Eger cok rahatsız ettıysem forumu bütün konulardaki mesajlarım ın sılınmesini talep ediyorum .

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Tartışmanın uzamaması için konu kilitlenmiştir arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri