Araçlarda neler bulundursunuz

Aracınız
Civic FD6 2010
"daha hızlısı mezarda" yazılı vantuzlu plaket ( cama yapıştırılmamış bagajda yatıyor ), defter ve kalem, Yol duası, Cevşen ül kebir duası, küçük ebatlı Kuran ı Kerim
Setin en uyumlu parçaları :ROFLMAO:

TÜV gereği her araçta olması gerekenlerin dışında;
  • Torpidoda ; şemsiye,maske,eldiven.
  • Vites önü sürgülü göz ; ruhsat,gözlük temizleme bezi
  • Vites arkası sürgülü göz ; çok fonksiyonlu el aleti, kalem, araç şarj kablosu, aux kablosu, bozuk para.
  • Kolçak altı ; ıslak mendil, el lambası,ufak ilk yardım kutusu, telefon sabitleyici.
  • sağ ön kapı cebi ; güneşlik
  • sol ön kapı cebi; ağzı kilitli poşet(basit çöpler için), temizlik bezi, parfüm, ayakkabı süngeri
  • arka kapı ceplerine karışmıyorum. :)
  • Bagaj; dip köşelere yerleştirilmiş biçimde,
    • stepne
    • ufak bir alet çantası (stepne içinde) , çanta içerisinde, bits uçları, yan keski, ingiliz anahtarı , pense, tornavida, kablo bağı, band ve kablo parçası var.
    • bez alışveriş çantası
    • bel yastığı (uzun yoliçin)
    • Kutu içerisinde yedek ampul ve sigortalar.
    • Lastikli kancalar
    • Yedek cam silecekleri
    • tak çıkar yan cam güneşliği ( uzun yol için)
    • Hırka, şapka, polar battaniye.
Sanırım bu kadar, varsa da kim bilir ne zaman arabanın neresine koydum :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Buradaki olası olumsuz senaryolara karşın hazırlıklı forumdaşları görünce cidden durup kendimi sorgulamam gerektiğini düşünüyorum ?

Aracınız
Plastik tabak, çatal, bıçak, bardak, ıslak mendil, bez, telefon şarj kablosu, stepne, akü şarj kablosu, maket bıçak, plastik kelepçe, kolonya, cevşen, maske, eldiven, poşet, yedek sigorta, stop ampülü, tornavida, mini fener, çakmaklıktan lastik kompresörü, lastik şişirici sprey, tüv çantası, yangın söndürücü, kargaburun, wd40....

Orta boy kumaş valiz içinde hepsi var. Benim gibi dağ bayır geziyorsanız mecbur herşey olacak, yoksa ıssız yerde ortada kalırsınız.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri