Araçlarınıza sticker zamanı gelmedi mi sizcede ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar , ben Karabük'ten Osman bu forumu ve civic ile ilgili Facebook sayfalarını yakından takip ediyorum. Daha önce fiesta aracım vardı fiestam.com diye stickerimiz vardı yolda stickerlı araba görünce selamlaşma hatta durdurup çay çorba içme gibi nice olumlu şeylere şahit oldum bence artık bizimde güzel bir sticker tasarlamamızın ve ne gerekliyse grupça elimizi taşın altına koymamız gerekli gerçekten tam bir aile ortamı oluyor ben tasarımda yardımcı olabilirim Malum karabükteyim daha büyük şehirlerde çıkardığımız tasarımın toptan baskısını uygun fiyata alabiliriz veya baskımızın dosyasını paylaşırız herkes reklamcısında bastırır karabükte bile 20-25 adet fc5 var ..

Aracınız
Civic FC5 2018
Hatta ne zaman bir fiestam.com stickerlı bir araç görsem trafikte selam veririm öyle bir izlenim bıraktı bende adminlerin belki düşüncesi vardır fevri davrandıysam kusura bakmasınlar sohbete açtım konuyu zaten en azından istişare yaparız

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018
stickerı var forumun ama n11 satılıyor ama benim önceki arabamda leon du o forumlarda bölge sorumluları var toplanmaları onlar organize ederdi stickeri olmayana verirdi ama burda biraz farklı yönetimin kararı saygı duymak gerekir

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar daha önce sticker dağıtımı yapıyorduk ancak şu an vaktimiz olmadığı için ilgilenemiyoruz linkte eski dağıtım konusuna ulaşabilirsiniz,
@Srkn55 hiç bir yerde sticker vs. satmıyoruz siz tam olarak nerede gördünüz?

https://www.civictr.com/threads/civictr-sticker-istekleriniz.887/
N11 Görmüştüm diye hatırlıyorum bakacam yine belkide ben civictr diye hatırlıyorum belkide yanlış gördüm dediğim gibi bakacam tekrardan

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
İstanbul'da sticker işi yapan biri ile görüştüm. CivicTR için 100 adedini 200 tl. ye yaparım demişti.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri