Arıyorum - Taiwan Depo Fk Civic FD6 Ön Far

erents

0
Aracınız
Herkese Merhabalar. Bu farlardan arıyorum, mümkünse sol ön olursa daha memnun olurum :)
Bu farlar taiwan üretimi, ledleri modifiye değil, farın tasarımı bu şekilde. Babamın ufak bir kazasında sol ön far kırılmış, servistekiler de sağdakini bırakıp soldakini atmışlar, yerine de orjinallerini değil angel led takmışlar(error!)?
O zaman benim ehliyetim olmadığı için araçla ilgili değildim. Şimdi bu farları araca çok yakıştırıyorum ve bulmak istiyorum, internette aradım ama bulamadım, yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Modifiye parça satan farklı yerlere sorun bence.

Aracınız
Civic FD6 2009
https://letgo.onelink.me/O2PG/b5035a12 bu oluyor galiba aradığınız ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İnternette bunu buldum ama aşırı pahalı bi ihtimal kodunu bulsan Amazon’dan falan bulunabilir gibi . Amazon’da bir sürü yere baktım ama bunu bulabildim anca bulursam özelden ileteceğim

erents

0
Aracınız
https://letgo.onelink.me/O2PG/b5035a12 bu oluyor galiba aradığınız ?

Yok hocam bunların ledleri sonradan eklenmiş, sadece benziyor. Bunlardan görüyorum ben de.

İnternette bunu buldum ama aşırı pahalı bi ihtimal kodunu bulsan Amazon’dan falan bulunabilir gibi . Amazon’da bir sürü yere baktım ama bunu bulabildim anca bulursam özelden ileteceğim

Evet hocam bu farın kendisi ama cidden baya pahalıymış, daha doğrusu dolar kurundan dolayı biraz pahalı gibi :) Ben farın üzerine baktım ama pek göremedim seri numarası gibi bir şey.
Üzerinde:
DEPO
HOUSING >PP+T20%<
LENS >PC<
MADE IN TAIWAN yazıyor.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yok hocam bunların ledleri sonradan eklenmiş, sadece benziyor. Bunlardan görüyorum ben de.

Evet hocam bu farın kendisi ama cidden baya pahalıymış, daha doğrusu dolar kurundan dolayı biraz pahalı gibi :) Ben farın üzerine baktım ama pek göremedim seri numarası gibi bir şey.
Üzerinde:
DEPO
HOUSING >PP+T20%LENS >PCMADE IN TAIWAN yazıyor.
Kaliteli yan sanayi diyebiliriz.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri