Arıza ışığı

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ya abi sen harbi bu işin piri olmuşsun aradan 1 gün sonra baktık kablosu çıkmış helal olsun vallaha uzaktan usta gibisin birde Külbütör kapak contası lazım orjinal nereden bularım

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Estağfirullah :)
Aslında bu tip durumlarda yazdığım her öneri geçmişte forumda bir şekilde konuşulan konulardan aklımda kalanlar, yani sizlerin geri dönüşleri diyebilirim, kendi tecrübem değil :) Siz değerli Civic kullanıcıları sayesinde forumda ciddi bilgi kütüphanesi mevcut, bu açıdan geri dönüşleriniz çok kıymetli (y)
Külbütör contası içinde bence yıllık değişenbir parça olmadığı için servisten orjinal parça alınması taraftarıyım ama aktif kullanıcı olduğu için @h.k_Ahmed hocama danışmak daha doğru olur düşüncesindeyim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Estağfirullah :)
Aslında bu tip durumlarda yazdığım her öneri geçmişte forumda bir şekilde konuşulan konulardan aklımda kalanlar, yani sizlerin geri dönüşleri diyebilirim, kendi tecrübem değil :) Siz değerli Civic kullanıcıları sayesinde forumda ciddi bilgi kütüphanesi mevcut, bu açıdan geri dönüşleriniz çok kıymetli (y)
Külbütör contası içinde bence yıllık değişenbir parça olmadığı için servisten orjinal parça alınması taraftarıyım ama aktif kullanıcı olduğu için @h.k_Ahmed hocama danışmak daha doğru olur düşüncesindeyim.
> Yetkili servise yakın zamanda sordum. Orjinali 250 tl. oda depoda var ise Japonya'dan gelecek dediler. Bende boşver dedim. Yan sanayi 75 tl'ye taktırdım. Hiç olmadı 2 subap ayarında bir değiştirsem yine iyidir.
> Hocam özelden banada mesaj attı, buraya aynı şeyleri yazmaya gerek duymadım. Mesele basit bir problemden çıktı.

Son düzenleme:
Geri