Arka Fren Merkezi Yayı

Ad Soyad
Yunus ÇİFÇİ
Aracınız
Civic FD6 2007
Herkese selamlar. Sağ arka fren merkezindeki el frenini bırakınca balatayı diskten ayıran yay düşmüş nasıl olmuşsa. Bu parçayı nerden temin edebilirim bilen var mı ? Hurdacılara sordum hepsi fren merkez ile satıyor 1500 gibi bir rakam istiyorlar ona da. Ufak bir parça ama malesef bulamıyorum.

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    74 KB · Görüntüleme: 23

mturker

Özel Üye
Herkese selamlar. Sağ arka fren merkezindeki el frenini bırakınca balatayı diskten ayıran yay düşmüş nasıl olmuşsa. Bu parçayı nerden temin edebilirim bilen var mı ? Hurdacılara sordum hepsi fren merkez ile satıyor 1500 gibi bir rakam istiyorlar ona da. Ufak bir parça ama malesef bulamıyorum.
Akumselam.
Bir de buraya sorun 0546 667 87 00

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Eyv hocam dediğiniz yerden temin ettim parçayı.
Güzel sevindim buna buradan gerekli tüm işlemlerinizi yaptırabilirsiniz beni iyi tanırlar guvenilir ve işinin ehlidir fiyat olarak da piyasaya göre ciddi anlamda uygundur.
Kazasız belasız surusleriniz olsun.

Ad Soyad
Yunus ÇİFÇİ
Aracınız
Civic FD6 2007
Güzel sevindim buna buradan gerekli tüm işlemlerinizi yaptırabilirsiniz beni iyi tanırlar guvenilir ve işinin ehlidir fiyat olarak da piyasaya göre ciddi anlamda uygundur.
Kazasız belasız surusleriniz olsun.

Aynen çok ilgiliydi fotoğraf vs yardımcı oldu parçadan emin olmak için. Bundan sonra direk yedek parçada buradan alacağım.

Geri