Arka sis ledi değişimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Emre053
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ad Soyad
Emre arıman
Aracınız
Civic FC5 2020
İyi günler cümleten
Aracım 2020 model fc5 kasa arka sis LED’lerim ağaç dizayn şekilde serviste takıldı daha önceden iki tarafta yanıyordu ama yakın zamanda sol taraf yanmıyor sol taraftaki sinyal verdiğim vakit yanıyor fakat diğer türlü soldaki yanmıyor sağ yanıyor sol yanmıyor şimdi ledi kesmiş olsa sinyal verdiğim vakit yanmaz ama sinyal verdiğim zaman yanıyor diğer türlü yanmıyor servise sordum değişmesi gerekiyor dediler ama şuan model eski olduğu için hiç bi yerde bulamıyor sis ledinin içini açıp içindeki ledini değiştirebilir miyim böyle bir durumla karşılaşan oldu mu ne yapmam gerekiyor acaba temassızlık olabilir mi

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
bi ihtimal içinde kısadevre olabilir. ledi sökmek için tamponu sokmeniz gerekiytor ondan sonra içini acıp değişim yapabilirsiniz ama içindeki ledlden farklı bir led kullanırsanız bu seferde parlaklık farkı olusur. haracadıgınız emege pek değimez acıkcaaası

Ad Soyad
Emre arıman
Aracınız
Civic FC5 2020
bi ihtimal içinde kısadevre olabilir. ledi sökmek için tamponu sokmeniz gerekiytor ondan sonra içini acıp değişim yapabilirsiniz ama içindeki ledlden farklı bir led kullanırsanız bu seferde parlaklık farkı olusur. haracadıgınız emege pek değimez acıkcaaası
Peki bu ledler nasıl olmalı sıradan dışarda satılan ledler olabilir mi yoksa özel bi led mi gerekiyor Trabzon’da ikamet ediyorum buralarda pek bulamadım internetten de araştırdım nasıl olacağını bilmediğim için ledin bişey bulamadım

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
işte onu sökünce anlarsın hocam. gormeden yorum yapmak cok zor.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
birde o ledlerin montajı var hemen tamir etmeli veya ettirmelisiniz tampon sökük dolaşmak istemiyortsanız. acıkcası yeriniz ve elbeceriniz yoksa eeger hiç bulasmayın. yeni 1takım alın taktırn

Ad Soyad
Emre arıman
Aracınız
Civic FC5 2020
birde o ledlerin montajı var hemen tamir etmeli veya ettirmelisiniz tampon sökük dolaşmak istemiyortsanız. acıkcası yeriniz ve elbeceriniz yoksa eeger hiç bulasmayın. yeni 1takım alın taktırn
Anladım hocam sıkıntı şurda zaten o takımın aynısından bulamadım piyasada olanlar farklı model birde çok pahalı geçen internetten buldum aynısı 4500 tl fiyat çekti bana

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Anladım hocam sıkıntı şurda zaten o takımın aynısından bulamadım piyasada olanlar farklı model birde çok pahalı geçen internetten buldum aynısı 4500 tl fiyat çekti bana
alternatif modelleri 2000 gibi bulunuyor hocam. eger uyguna bulamazsanız yazın özelden alısveris yaptıgım birkaç firmanın numarasını vereyim onlarla gorusun

Geri