Civic FB7 Arkadaşlar fikir belirtin lütfen..

Yetkili servisten 200 tl değerinde iskonta hakkım var . acaba bunu nasıl kullanmalıyım.
1-orijinal v kayışı takılı değil arabamda bando 6pk 2100 takıldı gergi bilyası felan değiştikten sonra özel servisteki usta bu tak sorun olmaz kullanıyoruz devamlı dedi .orijinal dışarda bulmak zor acaba acaba alıp kayışı mı değişşem.ne kadar düzgün çalışıyor gergiyi bozar mı bilmiyorum

2- arka balatalar 5-6 bin km sonra bitecek balata mı alsam orijinal yoksa başka markada iyi iş görüyor mu orijinale o kadar para verilmez mi

3-araç 90 binde lpgli araç bujiler iyi denildi özel serviste ama hiç değişmedi acaba orijinal buji mi alsam koysam kenara

Yada başka yapılacak bir şey gelmiyor aklıma hem şu ara indirim varken halletsem kullansam diyorum 200 tl iskontoyu da
Fikriniz nedir arkadaşlar??

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Yetkili servisten 200 tl değerinde iskonta hakkım var . acaba bunu nasıl kullanmalıyım.
1-orijinal v kayışı takılı değil arabamda bando 6pk 2100 takıldı gergi bilyası felan değiştikten sonra özel servisteki usta bu tak sorun olmaz kullanıyoruz devamlı dedi .orijinal dışarda bulmak zor acaba acaba alıp kayışı mı değişşem.ne kadar düzgün çalışıyor gergiyi bozar mı bilmiyorum

2- arka balatalar 5-6 bin km sonra bitecek balata mı alsam orijinal yoksa başka markada iyi iş görüyor mu orijinale o kadar para verilmez mi

3-araç 90 binde lpgli araç bujiler iyi denildi özel serviste ama hiç değişmedi acaba orijinal buji mi alsam koysam kenara

Yada başka yapılacak bir şey gelmiyor aklıma hem şu ara indirim varken halletsem kullansam diyorum 200 tl iskontoyu da
Fikriniz nedir arkadaşlar??

Buji ve balatanın dışarıda daha iyisini bulma şansınız var.

Ben olsam hakkımı orjinal V kayışından yana kullanırdım.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Buji ve balatanın dışarıda daha iyisini bulma şansınız var.

Ben olsam hakkımı orjinal V kayışından yana kullanırdım.
NGK veya Denso Bujinin ne alternatifi var ki hocam dışarıda ? Hangi buji daha iyi bunlardan mesela ?

Bakalım yarı fiyat alacağım ama eğer açıksa servis bende buji düşündüm . hem %20indirim var hemde benim 200 tl olursa indirim o zaman iyi fiyata gelir diye düşünüyorum

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Servis FB7 lere iridyum mu takıyor bujileri ? Bilmediğim için soruyorum.

Servis genelde standart ürünler kullanır çünkü.
Servis FB7 lere iridyum mu takıyor bujileri ? Bilmediğim için soruyorum.

Servis genelde standart ürünler kullanır çünkü.
Evet hocam iridyum buji bizzat 3 farklı yere sordum fiyat aldım geçen hafta. Kodundan tutun iridyum olmasına kadar bilgi ve teyit aldım.

Geri