Arkadaşlar Kaporayı Verdim Elegans mı Exe mi?

anemon

0
Hayırlı olsun. 2012 den beri kendini lpg montajına ispat etmiş motora sizde güvenin iyi bir firmada lpg montajını yaptırın. honda connectin, hayalet ekranın, deri koltuğun tadını çıkarın.

anemon

0
Hocam honda connect nedir? Telefonu araca bağlamak mı?
Honda connect ilk CRV de kullanılmaya başlayan civic tede EXE ve RS te bulunan hondanın multimedya, eğlence ve bilgilendirme sistemi diye biliyorum.
Honda bu multimedyayı haricen dışarıdan takmıyor.

Karar verirken şunu düşündüm; aracım 2. Araç olacak, şehir-içi fazla yapmayacağım için, LPG ye gerek duymayacağım, farzetki duyalım orjinal sistemin birebirini servis ve geç noktaları takıyor 4000 tl civarında, ama exe de ki donanımları elegance sonradan taktırmanın imkanı yok. Ayrıca 2 gün bayiye gittim geldim, elegance orta sınıf exe üst sınıf havası var. O yüzden karar aldım. Tüm arkadaşlara teşekkürler.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tekila

0
Aracınız
Açıkçası dışardan takılan lpg'ye güvenmiyorum.. LPG firmasının verdiği garantinin de havada kalacağını düşünüyorum.. Diyelim ki BRC garanti verdi 3-5 sene sonra BRC iflas ederse ne yapacaksınız.. En iyisi fabrikasyon lpg.. 2 gün önce Executive eco aldım çok memnunum.. Lpg de gittiğini anlamıyorsun..

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Piyasada lpg işi yapan çok. Lakin işin ehileri var. Araştırmak lazım. İstikbal için ise herşey olabilir. Yarına çıkmaya senedimiz yok. Yoktan elem almamak lazım!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Açıkçası dışardan takılan lpg'ye güvenmiyorum.. LPG firmasının verdiği garantinin de havada kalacağını düşünüyorum.. Diyelim ki BRC garanti verdi 3-5 sene sonra BRC iflas ederse ne yapacaksınız.. En iyisi fabrikasyon lpg.. 2 gün önce Executive eco aldım çok memnunum.. Lpg de gittiğini anlamıyorsun..
Piyasada lpg işi yapan çok. Lakin işin ehileri var. Araştırmak lazım. İstikbal için ise herşey olabilir. Yarına çıkmaya senedimiz yok. Yoktan elem almamak lazım!

tekila

0
Aracınız

Bundan 3-5 sene evvel Macbook aldık Bimeks e güvenip 2 yıl ek güvence paketi aldım.. Bimeks yalan oldu güvence paketine ödediğimle kaldım.. O yüzden üretici dışında verilen garantiye pek güvenmiyorum..

Geri