Arkadaşlar merhaba dizel civic hb 2013 aracımın gündüz led ön camı kırıldı nereden te

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13160]Baysal[/MENTION] Soruyu tam anlamadım?

Baysal

0
Led farı

Led farı

Honda civic 2013 dizel aracımın led farı ön camı kırıldı nerden temin edebilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi.IMAG2516.jpg

HTC One M9PLUS cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2 senedir cevap yazılmamış ama çözüm sağlandı mı benimde sağ led yanmıyor servis 3700 fiyat verdi çıkma fiyatları nedir tamir olur mu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

IMG_3085.JPG
Dediğim gibi sağ ledim yanmıyordu sanayide 2 elektrikçi baktı ikiside parçanın değişeceğini söyledi tamiri olmadığını söyledi parçada pahalıydı
Haftasonum boşken sökmeye kalktım sökerken gördüm ki kablosu kesilmiş ucu açıkta öylece orada sallanıyor bağladım ve çalışmaya başladı
Uzun lafın kısası iki tane elektrik ustasının göremediği şey buymuş bir kablonun bağlı olmaması...

Aracınız
Civic FD6 2008
Ekli dosyayı görüntüle 263862
Dediğim gibi sağ ledim yanmıyordu sanayide 2 elektrikçi baktı ikiside parçanın değişeceğini söyledi tamiri olmadığını söyledi parçada pahalıydı
Haftasonum boşken sökmeye kalktım sökerken gördüm ki kablosu kesilmiş ucu açıkta öylece orada sallanıyor bağladım ve çalışmaya başladı
Uzun lafın kısası iki tane elektrik ustasının göremediği şey buymuş bir kablonun bağlı olmaması...

Bu kadar pahaliysa bi led lamba ben sokerim oyle binerim. Satarken geri takarim ne bu fiyat sanziman yaptiriyor millet bu paraya

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ekli dosyayı görüntüle 263862

Geri dönüş için teşekkürler :)

Aracınız
Gerçekten insanın gücü yetiyorsa her işini kendi yapması en ekonomik ve zevkli yoldur. Bir sonraki iş bence o parçaya bir cam ayarlamak olmalı hususi bir garajımız yok ki belki bir mucit olacağız :)) arabayı taaa 900 m ötedeki kapalı otoparka koyuyorum hassasiyetimi siz tahmin edin artık bir alet eksik olsa git gel enerji kalmıyor :) Şu ülkede ne insanlar var nelerin üstesinden gelebilecek de işte.. İmkanlar çok sınırlı ve şartlar çok zor.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu kadar pahaliysa bi led lamba ben sokerim oyle binerim. Satarken geri takarim ne bu fiyat sanziman yaptiriyor millet bu paraya
bende tam olarak öyle yaptım. tek bir ledim kırıldı servis 3500 tl istedi. çıkmacıda da 800 tl istedi. 6 ay önce. bende diğerinin bağlantı kablosunu söktüm öyle kullanıyorum.

Geri