Civic FB7 Arkadaşlar Üzülerek Ayrılmak Zorundayım

Aracınız
Civic FB7 2013
Aynen öyle oluyor. Araba alıp sattıkça forum değiştiriyorsun.
İlk ben de Honda ile başlamıştım. Yıl 2004 idi. Hondam.com (Keşke o yıllardaki forum ve buluşma ortamlarını size anlatabilsem) 9 sene Honda kullandıktan sonra sonra sırasıyla Bmw-Seat-Renault-Seat ve yine Honda ya döndüm.

Ev hepsinden önemli tabi. Allah ödeme kolaylığı nasip etsin.
Araba bir şekilde alınır.

Umarım keşke demezsiniz.
Çok büyük bir balon var emlak piyasasında şu an.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Haklısınız ama maliyetlerde inanılmaz bir artış var.
Kendi müşterim plastik doğrama işi yapıyor. Onunla sohbet ettik 1,5 ay kadar önce idi.Geçen yıl bir dairenin Pen işi +- 13~18 bin arası tutuyordu şu anda aynı malzeme 40~50 bin arası dedi.
Bu benim için son zamlardan önce son fırsattı böyle değerlendirmek zorunda kaldım.
Elimdeki arabayı satıp üzerine kredi çekerek alabiliyorum ancak.
Motorum vardı onu da satıp masraflara harcayıp artan ile yine ufak yollu bir motorla devam edeceğim bir süre.​
Millet aldıkça kiralar bu denli yüksek oldukça balonun paylaşacağını düşünmüyorum zaten alanların çoğu 2. Evi olan yada kirada evi olanlar onlarıda etkilemiyor olan hiç bir şeyi olmayan arabasını satan yada krediye muhtaç olan insanlara oluyor adam pahalı alıyorsa bile kirasını yüksek yazıyor sorunu çözüyor

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Haklısınız 2 yıl önce araba piyasasına olan şu an emlak piyasasına oluyor.Ama şöyle bir gerçek var yükselen hiçbirşeyin fiyatı geri düşmüyor.
Hangi paket?kaç kilometrede?otomatik mi manuel mi?
2013 Eco Elegance Otomatik 160,000 km de idi. Galeriye 305,000 e verdim.
Aynen öyle oluyor. Araba alıp sattıkça forum değiştiriyorsun.
İlk ben de Honda ile başlamıştım. Yıl 2004 idi. Hondam.com (Keşke o yıllardaki forum ve buluşma ortamlarını size anlatabilsem) 9 sene Honda kullandıktan sonra sonra sırasıyla Bmw-Seat-Renault-Seat ve yine Honda ya döndüm.

Ev hepsinden önemli tabi. Allah ödeme kolaylığı nasip etsin.
Araba bir şekilde alınır.
Amin allah razı olsun.İhtiyacı olan herkeze nasip olur inşallah.

Aracınız
Civic FB7 2015
Allah yar ve yardımcınız olsun. Allah can sağlığı versin gerisi ha olur bir şekilde. Hayırlı olsun ev içinde.

Mi 9 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaşlar merhabalar, karavan ve düşük model araç almak için 2019 model eco executive, f1 vites, 34 bin km de, sadece ön tampon değişik ve tavan hariç yalıtımlı aracımı satmak istiyorum. fiyatı sizce ne olur? sarı site de 460-470 arası paylaşmışlar, pazarlık olunca taban fiyat ne olmalı? acelem yok bu arada, renk beyaz, kaput filmi ve diffüzör, cam filmi var

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri