Ayna sunroof kapama modülü

Ad Soyad
şükrü yıldırım
Aracınız
Civic FC5 2018
Ayna sunroof kapama modülü alıp kendi takan var mı acaba sorum olacaktı

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Mesut
Aracınız
Civic FC5 2017
Bende aldım kendim taktım. O ayarlar herşeyi kapat şeklinde geliyor zaten ama istersen kendin ayarlayadabilirsin. Siyah kutunun kenarında minik şalter gibi düşün onlardan var. Onları kapatarak istediğini açık kalacak şekilde ayarlayabilirsin.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende aldım kendim taktım. O ayarlar herşeyi kapat şeklinde geliyor zaten ama istersen kendin ayarlayadabilirsin. Siyah kutunun kenarında minik şalter gibi düşün onlardan var. Onları kapatarak istediğini açık kalacak şekilde ayarlayabilirsin.

Biliyorum hocam mantığını o yuzden sordum fakat hangisi hangisi biliyor musunuz acaba diye sormak istedim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam su ayna kapanmasın yada cam kapanmasın gibi ayarları yaptınız mı yoksa sadece takıp bıraktınız mı?
Ben o ayarı yapmak istedim fakat tırnakları kapattığım zaman ben de hiç bir farklılık olmadı maalesef. Benim şalterlerde sıkıntı olabilir bilemiyorum.
Arabamda hangi şalterin hangisi olduğunu yazam kağıdım vardı. Unutmazsam paylaşırım inşallah

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Ben bunda şunu merak ediyorum, mesela yazın ayna katlamada sıkıntı yok ama kışın katlanmasın istiyorum böyle bir şey mümkün mü? içerideki manuel düğme aktif oluyormu yani ona bağımlımı yoksa modül tamamen kendine has şekildemi çalışıyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Normalde mümkün. 7 tane filan şartel var hepsi ayrı bir özellik birisi ayna katlama, birisi sunroof kapatma, birisi arabayı stop edincemi kapıların kiliti açılsın yoksa “P” ye alınca mı kapılar açılsın vs. Ama benimki hangi düğmeyi kapatırsam kapatayım hep aynı refleksi gösteriyor. Sanırım ben de sorun var

Geri