Ayna sunroof kapama modülü

Aracınız
Civic FC5 2018
Normalde mümkün. 7 tane filan şartel var hepsi ayrı bir özellik birisi ayna katlama, birisi sunroof kapatma, birisi arabayı stop edincemi kapıların kiliti açılsın yoksa “P” ye alınca mı kapılar açılsın vs. Ama benimki hangi düğmeyi kapatırsam kapatayım hep aynı refleksi gösteriyor. Sanırım ben de sorun var

Hocam satış esnasında da öncesinde izlediğim videolarda da herkes bu özelliğin olduğunu kapatıp açılabileceğini söylüyor fakat kimse kullanımını yada yapılmış halini göstermiyordu. Paket içeriğindeki kağıtta da şalterler belirtilmişti fakat ne olduğu yazmıyordu.

Ad Soyad
şükrü yıldırım
Aracınız
Civic FC5 2018
Alıp kendim taktım soruyu alabilirim :)
Takması kolay ve çok memnunum iyi ki takmışım.
Hocam aldığınız modülün linki vs. Var mı bi de 2. El bi kaç tane modül gördüm bunlar elektronik aksama falan bi zarar verebilir mi

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
şükrü yıldırım
Aracınız
Civic FC5 2018
Bende aldım kendim taktım. O ayarlar herşeyi kapat şeklinde geliyor zaten ama istersen kendin ayarlayadabilirsin. Siyah kutunun kenarında minik şalter gibi düşün onlardan var. Onları kapatarak istediğini açık kalacak şekilde ayarlayabilirsin.
Hocam taktığınız modülün linki vs. Var mı ve internette 2. El satılan ürün de çok bunlar elektronik aksama bi zarar verir mi n11 de uygun çok var modül ne kadar güvenilir bilemedim

Ad Soyad
Mesut
Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam taktığınız modülün linki vs. Var mı ve internette 2. El satılan ürün de çok bunlar elektronik aksama bi zarar verir mi n11 de uygun çok var modül ne kadar güvenilir bilemedim

Ben bunu aldım. Şimdilik bir sıkıntı yok.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam aldığınız modülün linki vs. Var mı bi de 2. El bi kaç tane modül gördüm bunlar elektronik aksama falan bi zarar verebilir mi

2 yıl önce almıştım linki bulamadım ama bir zararı yok. Zaten serviste istenirse bu modülleri arabaya takıyor diye biliyorum. Piyasadaki bir çok Honda da mevcut bu modül. Çok basit ama çok işlevsel bir alet kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca benim için en önemli özelliği 15 km hıza gelince kapıları otomatik kilitlemesi. Çoçuklu aile iseniz düşünmeden alın derim

Ad Soyad
şükrü yıldırım
Aracınız
Civic FC5 2018
2 yıl önce almıştım linki bulamadım ama bir zararı yok. Zaten serviste istenirse bu modülleri arabaya takıyor diye biliyorum. Piyasadaki bir çok Honda da mevcut bu modül. Çok basit ama çok işlevsel bir alet kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca benim için en önemli özelliği 15 km hıza gelince kapıları otomatik kilitlemesi. Çoçuklu aile iseniz düşünmeden alın derim
Tamam hocam teşekkür ederim

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Eski aracımda ben de almıştım, fakat bu kapı kilitleme olay biraz tereddüt ettirdi beni sonradan. Allah korusun bir kaza anında kapı kilitleri açılacak mi?

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri